-30% на безпечне видалення жирових мішків під очима у виконанні офтальмохірургів
Мій кабінет
Пн - Нд :
9:00-18:00
-30% на безпечне видалення жирових мішків під очима у виконанні офтальмохірургів
Пн - Нд :
9:00-18:00
Послуги
ЛАЗЕРНА КОРЕКЦІЯ ЗОРУ ЛАЗЕРНА КОРЕКЦІЯ ЗОРУ

Блефаропластика (пластика повік)

Молодий та відкритий погляд всього за 30 хв за допомогою блефаропластики у м. Києві, Львові, Хмельницькому. Найбезпечніше омолодження погляду у виконанні офтальмохірургів "Новий Зір" з підбором індивідуального методу підтяжки повік.
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ

Блефаропластика: ДО ПІСЛЯ

Що таке блефаропластика повік?

Блефаропластика – хірургічна операція на ділянці повік (нижніх або верхніх). Виконують з естетичною метою або з метою відновлення функціонування повік після травми або інших захворювань, що спричинили порушення їхньої анатомії. В залежності від обсягу та методики може проводитись як під місцевою анестезією, так і під загальним наркозом. Є однією з найпопулярніших естетичних пластичних операцій у світі серед жінок і чоловіків завдяки вираженому результату омолодження та швидкому відновленню.

Види блефаропластики

01
Верхня блефаропластика
Застосовується для омолодження або відновлення функціонування верхніх повік: від підтяжки верхніх повік, видалень або переміщень жирових мішків над верхніми повіками до реконструкції анатомії верхньої повіки, усунення птозу верхньої повіки тощо.
02
Нижня блефаропластика
Під блефаропластикою нижніх повік мається на увазі цілий комплекс як омолоджувальних операцій, так і маніпуляцій з відновлення функціонування нижніх повік, а саме: видалення зайвої вікової шкіри чи мішків під очима, лікування вивороту або завороту нижніх повік тощо.
03
Кругова блефаропластика
Хірургічні маніпуляції виконуються одночасно і на верхніх, і на нижніх повіках. Переважно виконується тільки під загальним наркозом через великі обсяги втручання та має найдовший період реабілітації.

Методики блефаропластики

01
Класична блефаропластика
Застосовується для видалення зайвої навислої шкіри над верхніми повіками (рубець від розрізу приховується в природній складці) та зайвої шкіри (пергаментної) під очима (в такому випадку розріз здійснюється вздовж росту нижніх вій і приховується під віями).
02
Транскон'юктивальна блефаропластика
Застосовується для видалення мішків під очима. Розріз проводиться на внутрішньому боці (слизовій) нижньої повіки, через який видаляється зайва жирова тканина, що створює ефект мішків під очима. Рубець після розрізу таким чином залишається прихованим і непомітним.
03
Блефаропластика з переміщенням жирових пакетів
Застосовується для корекції мішків під очима та гриж над верхніми повіками (найчастіше - над внутрішнім кутом ока). Підходить тим, у кого мішки під очима супроводжуються слізною бороздою (в такому разі частина жирового мішка переміщується в борозду, природньо маскуючи її і згладжуючи). Щодо гриж над верхніми повіками, вони розподіляють по ділянці над очима, таким чиглм маскуючи вроджену або вікову скелетизацію орбіт.
04
Кантопексія
Мініоперація, за допомогою якої піднімають опущені зовнішні кути очей, які надають втомленого вигляду. Кантопексія застосовується для корекції вродженого та вікового опущення кутів очей, зокрема для лікування вивороту повіки.
05
Реконструктивна блефаропластика
Допомагає позбутися вродженої або набутої через травму деформації повік, відновити функціонування повік.

Блефаропластика: відгуки пацієнтів центру "Новий Зір"

Показання до проведення блефаропластики

  • Навислі верхні повіки. 
  • “Пергаметна” шкіра під очима (в’яла).
  • Мішки під очима. 
  • Носослізка (найчастіше є наслідком мішків під очима).
  • Жирові грижі над верхніми повіками.
  • Втомлений погляд.
  • Деформовані повіки через травму чи вроджені.
  • Птоз верхньої повіки. (більше про лікування птозу верхньої повіки)
  • Виворіт або заворіт повіки.

Протипоказання до підтяжки повік

  • Гепатити В, С, Д та ВІЛ.
  • Синдром сухого ока (потребує лікування до операції).
  • Захворювання зору (потребують попереднього лікування).
  • Серцево-судинні захворювання.
  • Діабет.
  • Захворювання порожнини рота (потребують попереднього лікування).
  • Гострі інфекційні і вірусні захворювання.

Етапи блефаропластики в центрі "Новий Зір"

Відновлення після блефаропластики - рекомендації

Відновлювальні процеси індивідуальні для організму кожної людини. Але все ж ви можете максимально полегшити їхній перебіг, виконуючи всі рекомендації лікаря:

  1. Уникати фізичного перенапруження, підйому важких речей і плавання протягом тижня, зокрема активних занять спортом (аеробіка, біг, силові навантаження).
  2. Не палити хоча б тиждень після операції (для хорошого кровообігу, що забезпечує швидке заживлення післяопераційних ран).
  3. Спати з піднятою головою протягом декількох днів. 
  4. Для зменшення набряків – робити прохолодні компреси.
  5. Не чіпати очі руками і пару тижнів обходитися без контактних лінз.
  6. На вулиці носити сонцезахисні окуляри, щоби захистити шкіру повік від сонця і вітру.

Синці та набряки будуть поступово зникати протягом кількох тижнів. А повне загоєння настане через кілька місяців.

Можливі ускладнення після блефаропластики

  1. Незмикання повік. Ускладнення можливе після кругової блефаропластики і пластики нижніх повік. Виникає через видалення занадто великої кількості тканин. Саме тому операційна «Новий Зір» оснащена системою операційного мікроскопа Zeiss (Німеччина). За допомогою операційного мікроскопа офтальмохірург розкладає тканини і здійснює зважене дозоване висічення. Часто таке ускладнення трапляється після створення ефекту лисячого погляду (т.з. «лисячі очі»).
  2. Косить око (око дивиться вниз). Виникає через операційну травму околоочних м’язів (при нижній блефаропластиці – нижнього косого м’яза). Виліковується консервативними методами. Запобігти виникненню такого ускладнення також допомагає операційний мікроскоп, використовуючи який лікар деталізовано бачить усі анатомічні структури, які часто знаходяться зовсім поряд одна з одною.
  3. Синдром сухого ока (сльозоточивість, відчуття стороннього тіла і піску в очах, почервоніння) – найбільш часте ускладнення після блефаропластики. Як правило, воно є у пацієнта до операції, але після втручання – загострюється. У «Новий Зір» усі пацієнти до операції проходять діагностику зору, яка допомагає виключити це захворювання або попередньо пройти курс лікування.
  4. Подвоєння в очах. Раннє післяопераційне ускладнення після блефаропластики, що може виникати через післяопераційний набряк. Протягом кількох днів із застосування протинабрякової терапії ускладнення зникає.
  5. Рубці. Як естетичні зовнішні (у разі висічення шкіри), так внутрішні, які можуть «тягнути» повіки. Щоб уникнути таких ускладнень лікар-офтальмохірург до операції досліджує анамнез пацієнта, зокрема на схильність до розростання рубців, колоїдних рубців. У разі наявності такої схильності пацієнтові призначається як спеціальна протирубцева терапія (загальні та місцеві препарати), так і реабілітаційні процедури та рекомендації для домашнього відновлення.
  6. Кровотеча. Можливе укладення під час будь-якої операції. Для його уникнення пацієнт проходить передопераційне обстеження та за потреби – терапію. Також блокування кровотеч в «Новий Зір» здійснюється за допомогою спеціального сучасного обладнання.
  7. Синці. Зникають протягом 2-х тижнів після операції. Пришвидшують процес загоєння реабілітаційні заходи, що застосовуються в «Новий Зір».
  8. Кругле око. Виникає через видалення занадто великої кількості тканин. Запобігти такому ускладненню допомагає досвід лікаря та операційний мікроскоп, за допомогою якого точність відмірювання та висічення тканин надзвичайно висока.
Інформацію підготувала:
петренко оксана василівна
Офтальмохірург (Київ)

Facebook  Instagram

Список використаної літератури:
  1. Blepharoplasty
  2. Peter J. Sneed, MD
  3. Complications of Blepharoplasty: Prevention and Management

Чому для блефаропластики вибирають офтальмохірурга?

  1. Ніхто не знає про очі більше, ніж офтальмологи – досконале знання анатомії та особливостей хірургічної корекції саме ділянки очей.
  2. Значний практичний досвід саме на пластиці повік, вузька спеціалізація, що гарантує відсутність ускладнень.
  3. Більшість ускладнень, отриманих після операцій на повіках у пластичних та косметологічних клініках, у подальшому лікуються саме у офтальмохірургів.
  4. Одне з найчастіших ускладнень після пластики повік – синдром сухого ока, який загострюється після операції. Проведення попередньої діагностики зору дозволяє профілактувати і уникнути таких ускладнень.
  5. На відміну від косметологічних салонів і пластичних клінік, в офтальмологічному центрі «Новий Зір» операцію проводять лікарі, професори та кандидати медичних наук з величезним досвідом роботи саме в хірургії ока, зокрема в реконструктивній.

Чому обирають "Новий Зір" для блефаропластики?

Операції проводять доктора наук та професори з величезним досвідом саме у пластиці повік (як реконструктивній, так і естетичній)
Турбота не тільки про естетичний результат операції, а й про здоров'я зору. Проводиться обов'язкова діагностика і необхідне лікування зору перед операцією, щоб уникнути ускладнень і погіршення.
Застосовуєму провідне німецьке обладнання, зокрема систему мікроскопу для точного виконання операції.
Турбота та супровід після операції.
Гарантії, прописані у договорі.
Передопераційне обстеження відповідно до європейських стандартів та вимог МОЗ України задля безпеки пацієнтів.

Блефаропластика: ціна м. Києві

Верхня блефаропластика
18 000 грн
Ціна блефаропластики нижньої жирозберігаючої
19800 грн
Нижня блефаропластика
20000 грн
Транскон'юктивальна блефаропластика
20000 грн
Видалення жирових мішків під очима (герніопластика)
16 600 грн
11 620 грн
Прямий броуліфт за медичними показами
10300 грн

Поширені запитання про блефаропластику

01
В чому небезпека блефаропластики?

Блефаропластика, як і будь-яка операція, має можливі естетичні ускладнення і функціональні, як загострення синдрому сухого ока або ж незмикання повік.

02
Скільки років зберігається результат після блефаропластики?

Загалом результат можна зберегти на 7-12 років. Проте збереження ефекту блефаропластики залежить від індивідуальної швидкості опущення тканин, старіння шкіри, наявності чи відсутності шкідливих звичок, наявності і якості косметичного догляду за шкірою.

03
Що краще: лазерна блефаропластика чи звичайна?

Будь-яка апаратна блефаропластика, як і лазерна, не зможе конкурувати з хірургічною за вираженістю та довгостроковістю результату. 

04
Які вікові обмеження для проведення блефаропластики?

Сама операція не має вікових обмежень. Втім, можуть бути обмеження стосовно загального наркозу (якщо обраний обсяг і методика блефаропластики його потребують). Протипоказання до загальної анестезії – загальні системні захворювання організму, які з’являються зокрема й з віком (наприклад, серцево-судинні, діабет тощо).

05
Чи залишаються шрами після блефаропластики?

Будь-яке хірургічне втручання, яке передбачає розрізи на шкірі, супроводжується рубцюванням. Втім, естетична хірургія передбачає формування максимально непомітних рубців (наприклад, при верхній блефаропластиці вони приховані у природній складці повіки, а при нижній – під нижніми віями). На непомітність рубців також впливають індивідуальні особливості організму (пацієнтам зі схильністю до формування келоїдних рубців в блефаропластиці можуть відмовити у проведенні процедури), а також відповідний догляд після операції (проведення реабілітаційних процедур, приховування місця операції від сонячних променів 2-6 місяців тощо).

Деякі  методики блефаропластики проводяться без розрізів на шкірі (наприклад, транскон’юктивальна), тому рубців в такому випадку не буде.

06
Чи може блефаропластика покращити зір, якщо нависають повіки?

При значному нависанні верхніх повік верхня блефаропластика дійсно може покращити якість зору, оскільки нависла шкіра механічно створювала перешкоди для якісного зору. 

5 / 5