Мій кабінет
Пн - Нд :
9:00-18:00
Пн - Нд :
9:00-18:00
ЛАЗЕРНА КОРЕКЦІЯ ЗОРУ ЛАЗЕРНА КОРЕКЦІЯ ЗОРУ

Апаратне лікування зору

Одним із найбільш ефективних методів безопераційного лікування зору є апаратне лікування. Призначення на курс апаратного лікування виписує лікар-офтальмолог після діагностики зору.
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ

Що дає апаратне лікування очей?

Апаратне лікування дозволяє розвинути бінокулярний зір, виправляє порушення зору і зупиняє прогресування негативних процесів y дітей і дорослих. Курс призначення апаратного лікування залежить не від віку, а від патології зору. Так, наприклад, при короткозорості або далекозорості можуть призначатися вправи на однакових апаратах, але при цьому складаються різні програми.

Також апаратне лікування допомагає скоротити період відновлення після хірургічного втручання на очах – заняття дають можливість пацієнту швидше адаптуватися до нових умов зору.

Іноді апаратне лікування показано навіть після лазерної корекції, щоб зорова система швидше адаптувалася до нових умов.

До якого віку ефективно апаратне лікування?

Апаратне лікування можна проходити в будь-якому віці, але з різною метою. Так, якщо в дитинстві апаратне лікування призначають для розвитку зору, то в старшому віці – частіше для стабілізації та підтримки зору. Але, звичайно, цілі і програму курсу визначає лікар.

Якщо наприклад, у людини короткозорість, то при її прогресуванні лікарі медичних центрів Новий Зір призначають курс лікування і в 18, і в 20, і в 30 років, хоча б два рази на рік. Якщо діагноз – гіперметропія або амбліопія, то розвивати зір актуально до 14 років, після 14 років – курс лікування призначається з підтримуючої метою.

ВАЖЛИВО!

Крім віку, на призначення апаратного лікування впливає патологія пацієнта, рід його діяльності і ефект, який ми плануємо отримати від лікування.

Проходити курс лікування можна все життя. Наприклад, якщо у людини немає серйозної проблеми з рефракцією зору, але він відчуває втому, зниження гостроти зору, то є сенс проходити апаратне лікування.

Наприклад, серед пацієнтів Новий Зір, є люди середнього віку і старше, яким після операції по виправленню косоокості, призначений курс апаратного лікування на розвиток бінокулярного для прискорення адаптації зорової системи. Після кількох занять пацієнти відзначають поліпшення – двоїння зменшується або повністю зникає.

Які існують протипоказання для апаратного лікування зору?

Методики апаратного лікування зору для дітей і дорослих

Чому обирають апаратне лікування в “Новий Зір”

Консультують і проводять лікування лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук.
Найповніший комплекс обстеження, у тому числі огляд очного дна. Це дає змогу виявити всі порушення, встановити точний діагноз і підібрати найбільш ефективну схему лікування.
Оснащення на рівні провідних центрів ЄС та США. Підтримка бездоганного технічного стану обладнання. Усі процедури безпечні та безболісні.
Застосовуємо лише сертифіковане обладнання, медикаменти та витратні матеріали. Здійснюємо постійний контроль якості.
За 20 років успішної роботи нам довірили зір понад 400 000 пацієнтів з усіх куточків світу.
Наші лікарі передають свої знання лікарям з усіх куточків України на базі Кафедри офтальмології НМУ ім. Богомольця та власного навчального центру.

Поширені запитання про апаратне лікування зору

01
Як відбувається апаратне лікування очей?

У кожному з філій медичних центрів «Новий Зір» створені кабінети апаратного і фізіотерапевтичного лікування зору. Вони оснащені найкращим у своєму класі обладнанням.

Курс апаратного лікування лікар-офтальмолог складає індивідуально, з урахуванням особливостей конкретного захворювання. Людина вибирає час, коли їй зручно пройти лікування і записується.

Якщо пацієнт носить окуляри або м’які контактні лінзи (МКЛ), то лікування проводиться в них.

02
Скільки триває курс апаратного лікування очей?

Курс апаратного лікування для дорослих і дітей розрахований на 10 занять. Кожен день пацієнт проходить 4-5 апаратів, які розписав лікар, залежно від виду патології. Можна робити перерву максимум 1-2 дня серед курсу. Заняття на апаратах займає приблизно 1-1,5 години.

Після закінчення курсу лікування, пацієнту виписують необхідний вітамінний комплекс.

03
Скільки разів на рік можна проводити апаратне лікування зору?

Апаратне лікування рекомендовано проводити 2-3 рази на рік. Дотримуватись інтервалу між курсами 4-6 місяців, враховуючи, рекомендації лікаря-офтальмолога. Такого проміжку дотримуються для того, щоб зберігався підтримуючий і розвиваючий ефект апаратного лікування. Якщо робити великі перерви і ходити на апаратне лікування раз на два роки, то великого ефекту від таких занять не буде.

04
Чим відрізняється апаратне лікування для дітей та дорослих?

Курс апаратного лікування зору для дітей і дорослих не відрізняється видами апаратів. Незалежно від віку лікар-офтальмолог призначає пацієнтам одні і ті ж апарати, але різні програми.

Апаратне лікування використовують при короткозорості, далекозорості, косоокості (для розвитку бінокулярного зору), амбліопії (зменшення амбліопічного фактору), астигматизмі.

5 / 5