Енергозабезпечення на 100% завдяки власним надпотужним генераторам.
Мій кабінет
Пн - Нд :
9:00-18:00
Енергозабезпечення на 100% завдяки власним надпотужним генераторам.
Пн - Нд :
9:00-18:00
ЛАЗЕРНА КОРЕКЦІЯ ЗОРУ ЛАЗЕРНА КОРЕКЦІЯ ЗОРУ

Видалення новоутворень ока

Видалення ксантелазми, халязіона, пінгвекули, птеригіума, кісти ока, атером на повіках тощо у виконання реконструктивного пластичного хірурга «Новий Зір». Швидко, безпечно та професійно.
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Ознаки новоутворень ока, повік

В залежності від локалізації  новоутворення апарату ока можуть створювати не тільки естетичні незручності, а й ставати причиною погіршення зору та навіть абсцесів. Іноді пацієнти навіть не підозрюють про наявність доброякісної пухлини (наприклад, у ділянці орбіти) і діагностують її тільки під час обстеження через суміжні патології, наприклад під час МРТ.  Ознаками новоутворень апарату ока можуть бути наступні скарги:

  • Двоїння в очах.
  • Сльозотеча.
  • Почервоніння ока.
  • Зміщення ока (якщо пухлина досить велика), з’являється екзофтальм (випуклість ока).
  • Пацієнти інколи можуть відчувати пухлину, пропальповуючи її (відчуваючи стороннє тіло).
  • Візуальний прояв новоутворення на повіці, оці.

В «Новий Зір» новоутворення (особливо зовнішнього прояву) видаляються швидко, амбулаторно і переважно під місцевим знеболенням. Перед операцією обов’язково проводиться діагностика зору, консультація лікаря, здійснюється біопсія (матеріал відправляється на гістологію для виключення злоякісного походження). За побажанням пацієнта під час операції застосовується релаксуюча седація.

При зміщенні очного яблука вперед пацієнту обов’язково призначається МРТ. Якщо пухлина розміщується за оком, в цьому випадку операція проводиться офтальмохірургами спільно з нейрохірургами під загальним наркозом.

Види новоутворень, що видаляють в «Новий Зір»
  • Ксантелазма – доброякісне утворення, що може виникати на верхніх і нижніх повіках. Спочатку з’являються поодинокі бляшки, які з часом зливаються в єдине утворення, жовтого кольору. Окрім візуального прояву будь-які відчуття щодо новоутворення відсутні. Виникають переважно у жінок, віком від 45-50 років (у чоловіків – значно рідше). Схильні до такого захворювання пацієнти, які мають захворювання, пов’язані з порушеннями жирового обміну і метаболізму (наприклад, сахарний діабет, ожиріння, артеріальна гіпертензія, захворювання щитовидної або підшлункової залози, печінки тощо). Досвідченому кваліфікованому лікарю достатньо візуального огляду для постановки діагнозу. Втім, лікар призначить ліпідограму, біохімічний аналіз крові і проведе диференційну діагностику, щоб виключити злоякісне походження. Ксантелазми видаляються хірургічним шляхом. Операція проводиться під дією місцевого анестетика. По завершенню накладаються косметичні шви, які знімаються через 7-10 днів. Після завершення заживлення рубці непомітні. Під час відновлення слід уникати сонячного проміння (не засмагати, ховати повіки від сонця), щоб не порушити формування естетично непомітного рубця.
  • Халязіон – невелике безболісне новоутворення в товщині повік, за формою та розмірами нагадує невелику горошину. Найчастіше викликане закупоркою або хронічним запаленням мейбомієвих залоз, що відповідають за сльозоутворення. Може виникнути як не верхніх, так і на нижніх повіках. Серед причин виникнення – ослаблений імунітет, сахарний діабет, хронічні захворювання повік, патології підшлунково-кишкового тракту, порушення слізної оболонки. Самостійно халязіон минає рідко. На ранніх стадіях застосовуються краплі і протизапальні мазі. Іноді - ін’єкції. Однак найдієвішим методом залишається хірургічний. Операція проводиться під місцевим знеболенням амбулаторно.
  • Пінгвекула - це новоутворення, що виникає на білій частині ока. Часто має жовтуватий колір. Зазвичай виникає збоку ока (зі сторони носа), але може проявитись і з іншого. Вважається, що виникає через значний вплив ультрафіолету (сонця), вітру та пилу. Таким чином для зменшення прогресування захворювання та навіть після видалення пінгвекули слід носити сонцезахисні окуляри і оберігати очі від вітру і пилу. Симптоми пінгвекули: почервоніння і набряк кон'юнктиви, жовта пляма або шишка на білку ока, відчуття піску і печіння в очах, нечіткий зір. Лікування пінгвекули: спеціальні краплі допомагають зняти дискомфорт, почервоніння або набряк. Також можливе видалення пінгвекули.
  • Птеригіум - це розростання тканини на білку ока, яка, на відміну від пінгвекули, має кровоносні судини, однак може починатися як пінгвекула. Новоутворення може залишатися маленьким або збільшуватися настільки, що покриває частину рогівки. В такому разі це може вплинути на зір пацієнта і потребує хірургічного лікування. Саме новоутворення видаляється, а на його місце трансплантується тонкий шматочок здорової тканини.
  • Кіста ока - є доброякісним утворенням, може мати розміри від кількох міліметрів і утворюватися як на повіці, так і на слизовій ока. Причин утвоерння кісти на оці чимало – від перенесених інфекцій, травм до генетичної схильності і навіть наявності гельмітів. Попри те, що кіста може тривалий час не створювати проблем зі здоров’ям, все ж варто замислитись про її хірургічне видалення, оскільки вона може стати причиною гнійного запалення або її активний ріст може призвести до негативного впливу на навколишні структури. Перед видаленням лікар обов’язково робить забір біоматеріалу для виключення злоякісних ознак новоутворення.
  • Атерома (тріходермальна кіста) – доброякіне утворення, яке, на відміну від багатьох інших потребує негайного видалення, оскільки схильне до активного росту (як по розмірах, так і в кількості), що може порушувати функціонування ока і зір, а також інфікування. Атерома найчастіше з’являється у пацієнтів з гормональними порушеннями та порушеннями обміну речовин, які схильні до надмірної пітливості. Пухлина росте зі сальних залоз, волосяних фолікулів і складається з жирової тканини. Її часто плутають з ліпомою, однак атерома на оці чи повіках росте там, де є волосся (коло вій). Видалення атероми рекомендоване якнайшвидше: атерома порушує відтік секрету з сальної залози, що може привести до абсцесу. Перед видаленням офтальмолог проводить біопсію.
Інформація підготовлена за участі:
петренко оксана василівна
Офтальмохірург (Київ)

Facebook  Instagram

Чому обирають "Новий Зір" для видалення новоутворень ока?

Значний досвід реконструктивної пластичної хірургії завдяки операціям на апараті ока, які безперервно проводять лікарі Новий Зір військовим та цивільним пацієнтам.
Постійний зв’язок (24/7) з лікарем після видалення та надання набору медичних препаратів і захисних окулярів для комфортного і безпечного відновлення (входить у вартість операції).
Обстеження перед операцією і протоколи проведення втручання відповідно до європейських стандартів та вимог МОЗ України.
Застосовуємо провідне світове обладнання, зокрема систему мікроскопу Zeiss, для точного і безпечного виконання операції.
Укладаємо договір про видалення для гарантій і безпеки пацієнта.

Видалення новоутворення ока, повік: ціна м.Київ

Видалення новоутворень (в т.ч. халязіон / пінгвекула / атерома та інше) за медичними показами
7900 грн
Видалення новоутворення кон'юктиви за медичними показами
11000 грн
Видалення новоутворення кон'юктиви з пластикою місцевими тканинами за медичними показами
19400 грн
Видалення новоутворень повік з пластикою місцевими тканинами за медичними показами
16600 грн
Видалення новоутворень повік з пластикою аутотканинами за медичними показами
27500 грн
Евісцерація за медичними показами
13800 грн
Енуклеація за медичними показами
15500 грн
Енуклеація з формуванням рухомої культі з імплантом за медичними показами
30900 грн
Блефарорафія за медичними показами
6600 грн
Діатермокоагуляція вій за медичними показами
3400 грн
Видалення новоутворення орбіти 1 ст за медичними показами
15500 грн
Видалення новоутворення орбіти 2 ст за медичними показами
20600 грн
Видалення новоутворення орбіти 3 ст за медичними показами
30900 грн
Усунення ретракції нижньої повіки з імплантом за медичними показами
41200 грн
Видалення ксантелазми 1 ст за медичними показами
8300 грн
Видалення ксантелазми 2 ст за медичними показами
10300 грн
Видалення ксантелазми 3 ст за медичними показами
15500 грн