ЗНИЖКА до -40% на діагностику зору тільки до 31.03.2025!
Мій кабінет
Пн - Нд :
9:00-18:00
ЗНИЖКА до -40% на діагностику зору тільки до 31.03.2025!
Пн - Нд :
9:00-18:00
Послуги
ЛАЗЕРНА КОРЕКЦІЯ ЗОРУ ЛАЗЕРНА КОРЕКЦІЯ ЗОРУ

Діагностика зору

Діагностика зору в Києві в центрах “Новий Зір” – повний комплекс надточних комп'ютеризованих методів обстеження, який виявить навіть найдрібніші особливості ока. Процедура дасть змогу поставити правильний діагноз і підібрати ефективний метод лікування. Під час діагностики застосовується новітнє обладнання преміум класу (Японія, Німеччина тощо).

Зробіть перший крок до збереження зору - запишіться на діагностику прямо зараз.

Вартість
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ

Що таке діагностика зору і чому вона важлива?

Діагностика зору в мережі центрів “Новий Зір” – це всебічне комп’ютеризоване обстеження зорової системи людини за більш ніж 15 показниками із подальшою консультацією лікаря-офтальмолога. Застосування сучасного провідного обладнання дозволяє точно виміряти всі показники, виявити найменші відхилення і за потреби підібрати метод лікування, який буде для пацієнта безпечним, забезпечить бажаний результат та максимально комфортним.

Діагностика зору допомагає:

  • Виявити причину дискомфорту або погіршення зору.
  • Підібрати коректне лікування, яке підходить саме вам (з урахуванням особливостей організму та стилю життя), зокрема підібрати метод лазерної корекції зору, а, наприклад, при заміні кришталиків очей - підібрати кришталики тощо.
  • Проконтролювати стан очей, якщо пацієнт має хронічні захворювання очей або ж такі є в його родичів.
  • При появі вікових змін і захворювань вчасно скорегувати їх і зберегти зір.
  • Контролювати правильний розвиток зорової системи дитини і за потреби вчасно розробити план лікування.

Кому потрібна регулярна діагностика зору?

  • Вам 40+ років. Орієнтовно з такого віку починається незворотнє старіння організму і зорової системи зокрема. Це стає причиною виникнення вікових захворювань (глаукома, катаракта тощо), які потребують обов’язково лікування, оскільки призводять до сліпоти. Окрім того, у всіх з віком виникає пресбіопія (поганий зір при читанні), що створює незручності і потребує корекції. Подальше лікування може бути хірургічним (заміна кришталика очей) або ж оптичним (окуляри, лінзи).
  • Погіршення гостроти зору або інші проблеми з очима. Обов’язково зверніться до офтальмолога, якщо помітити будь-які зміни - від якості зору до появи дискомфорту в очах.
  • Ваша робота пов’язана із тривалим перебуванням за комп’ютером (є ризик розвитку синдрому сухого ока, короткозорості тощо).
  • У сім’ї є члени зі захворюваннями очей (у когось з родичів були катаракта, глаукома чи дистрофія сітківки тощо). В такому разі ризик появи таких хвороб у інших членів сім’ї досить високий, тому слід контролювати стан зору і за потреби завчасно пройти лікування, щоб зберегти зір.
  • Є цукровий діабет, інші аутоімунні захворювання, нервові та серцево-судинні хвороби, які впливають на зір. Наприклад, саме діабет провокує виникнення дистрофії (стоншання) сітківки. Профілактичне вчасне укріплення сітківки дає змогу уникнути її розривів і відшарувань, що призводять до сліпоти.
  • У вас є дитина? В такому разі щорічний візит для офтальмолога (а протягом першого року життя навіть частіше) - must have. Що раніше будуть виявлені можливі порушення зору, то легше вони піддаються корекції. Таким чином ви збережете зір дитині на все життя. Окрім того, через значне користування гаджетами, наразі в світі - пандемія короткозорості, тому важливо вчасно звернутись до лікаря для зупинки розвитку цього захворювання.
  • Плануєте лазерну корекцію зору, імплантацію факічних лінз або рефракційну заміну кришталиків, щоб відновити зір і позбутися окулярів і лінз. Тільки офтальмолог може підібрати коректний метод лікування астигматизму, короткозорості, далекозорості (зокрема вікової) в вашому випадку.
  • Плануєте вагітність або вже вагітні. Діагностика зору в такому разі особливо важлива, якщо ще до вагітності були діагностовані захворювання очей.
  • Плануєте перейти з окулярів на лінзи або ж в цілому розпочати носити лінзи. За результатами діагностики лікар зможе виключити всі протипоказання до лін або запропонувати альтернативи.
  • Перенесли травму або запалення очей. Огляд потрібен для виключення наслідків травми на зорову систему.
  • Проходили тривалий курс лікування гормональними препаратами.
Інформацію підготувала:
манойло тетяна володимирівна
Заступник головного лікаря медичного центру Новий Зір по медичній частині (Київ). Офтальмохірург

Відгуки зі сторіз пацієнтів

Етапи діагностики зору в “Новий Зір”

01
Запис на прийом та підготовка до діагностики

Записатись на діагностику зору можна всього за кілька хвилин телефоном або онлайн на сайті. Менеджер колл-центра забронює за вами зручний для вас день, час візиту, персональних лікаря-офтальмолога та оптометриста, які проводитимуть діагностику та подальшу консультацію. 

Протягом кількох годин після обстеження ви спостерігатимете помутніння зору, таким чином після діагностики не можна сідати за кермо. Також слід врахувати це під час подальшого планування дня.

02
Комп’ютерна діагностика зору

Тривалість діагностики складає 2-2,5 години, якісне всебічне обстеження органу зору проводиться з розширенням зіниць за допомогою спеціальних крапель (саме тому ще кілька годин після діагностики пацієнт погано бачить зблизька). Протягом комп’ютерної діагностики проводяться наступні дослідження:

  1. Комп’ютерний аналіз стану структур ока (рогівки, сітківки, зорового нерва тощо)
  2. Візуальний огляд структур ока лікарем на щілинній лампі.
  3. Оцінка стану рогівки.
  4. Оцінка стану поля зору пацієнта (для виявлення можливих порушень, пов’язаних зі сітківкою).
  5. Перевірка бінокулярного (якість зору на обидва ока) та кольорового зору.
  6. Діагностика якості і кількості сльози (виключення синдрому сухого ока).
  7. Перевірка гостроти зору, рефракції та її ступеню (максимально переносимі окуляри/лінзи), кератомію (заломлюючу силу рогівки)
  8. Вимірювання внутрішньоочного тиску (для виключення глаукоми).
  9. Дослідження передньої поверхні рогівки (виключення кератоконусу).
03
Первинна консультація офтальмолога

Після діагностики вам нададуть точну та об’єктивну інформацію щодо стану вашого зору та повний пакет документів (деталізовані обстеження і заключення), за потреби – призначать лікування. Комп’ютеризована діагностика може виявити патології навіть на ранніх стадіях. Це дозволить попередити розвиток небезпечних захворювань очей і зберегти зір.

Діагностичне обладнання

Відео-поради лікарів

Переваги діагностики зору в “Новий Зір”

Консультують і проводять лікування лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук.
Повний комплекс обстеження, у тому числі огляд очного дна. Це дає змогу виявити всі порушення, встановити точний діагноз і підібрати найбільш ефективну схему лікування.
Оснащення на рівні провідних центрів ЄС та США. Підтримка бездоганного технічного стану обладнання. Усі процедури безпечні та безболісні.
Застосовуємо лише сертифіковане обладнання, медикаменти та витратні матеріали. Здійснюємо постійний контроль якості.
За 20 років успішної роботи нам довірили зір понад 400 000 пацієнтів з усіх куточків світу.
Наші лікарі передають свої знання лікарям з усіх куточків України на базі Кафедри офтальмології НМУ ім. Богомольця та власного навчального центру.

Хто проводить діагностику зору?

Всі лікарі

Комп’ютерна діагностика зору: ціна Києві

ПОВНА КОМПЛЕКСНА ДІАГНОСТИКА
з оглядом очного дна та консультацією лікаря-офтальмолога (від 18 років і старше)
1 750 грн
2 500 грн
*знижка до 31.03.2025 -30%

Поширені запитання про діагностику зору

01
Як часто потрібно проходити діагностику зору?
  • Діти. Перша перевірка зору проводиться в пологовому будинку, потім у віці одного місяця. Обов’язковий огляд у 6 місяців. Надалі – раз на рік.
  • Молодь. Якщо немає скарг на зір, відсутні спадкові чи «робочі» фактори ризику, то діагностика рекомендована кожні два роки.
  • Людям, віком 40-64 років, важливо проходити діагностику кожні 1-2 роки.
  • Людям, віком понад 65 років, комп’ютерна діагностика зору потрібна щороку.
  • Ті, у кого є скарги на зір або вже спостерігається втрата зору, є спадкові та «робочі» фактори ризику, рекомендовано проводити діагностику щороку.
02
Чи можна пройти діагностику зору без симптомів?

Важливо проходити обстеження очей разі на рік, навіть якщо вас нічого не турбує. Оскільки чимало очних захворювань на початкових стадія протікають безсимптомно, але зі своїм розвитком призводять до повної сліпоти.

03
Скільки часу займає діагностика зору?

Для детальної і точної діагностики зору з подальшою консультацією офтальмолога вам знадобиться 2-3 години.

04
Чому можна бути впевненим у якості діагностики центрів «Новий Зір»?
  1. Обстеження проводиться на сучасному комплексі обладнання. Аналогічні апарати використовують у кращих офтальмологічних клініках Європи та США.
  2. Ми здійснюємо найретельніше обстеження зорової системи. Це дає змогу виявити навіть дрібні порушення в оці, поставити точний діагноз і дати прогноз результату лікування.
  3. Ваше перебування в центрі «Новий Зір» буде комфортним, весь процес обстеження під постійним контролем нашого мед. персоналу. Процедури безпечні та безболісні.
  4. Вас проконсультують наші найкращі фахівці, лікарі-експерти вищої кваліфікації. Ви отримаєте точну та об’єктивну інформацію щодо стану зору.
05
Що включає апаратне діагностичне обстеження?

Стандартне офтальмологічне обстеження зазвичай включає*:

  • Візометрію (перевірка гостроти зору) з корекцією та без
  • Перевірку характеру зору (визначення частки кожного ока в загальній зоровій картині)
  • Стереоскопічний тест (перевірка ступеня бінокулярності зору)
  • Визначення резервів акомодації (наскільки добре працює фокусуюча система ока, ознаки ослаблення її роботи)
  • Авторефрактометрію (дослідження рефракції кожного ока, визначення діоптрій)
  • Пневмотонометрію (вимірювання внутрішньоочного тиску)
  • Оптичну біометрію АРГОС (вимір оптичних структур ока та розміру передньо-задньої осі ока, формування цифрової карти та плану операції, за медичними показаннями)
  • Пахіметрію (визначення товщини рогівки кожного ока)
  • Ультразвукове дослідження (А/В сканування, визначення структури та розміру кожного ока, за медичними показаннями)
  • Біомікроскопію (дослідження структур очного яблука з використанням мікроскопа)
  • Мідріаз (розширення зіниці за допомогою крапель для більш ретельної діагностики стану кришталика та сітківки, інших внутрішніх структур ока)

*За актуальною інформацією звертайтеся до наших контакт-центрів.

Історії пацієнтів

6000+
Позитивних відгуків
4.8
|
2269 відгуків
Хочеш залишити відгук?
Залишити відгук
5 / 5