Ophthalmic HUB 2025: лікарі “Новий Зір” поділились власним досвідом та знаннями
03-05 квітня 2025 року успішно відбулась щорічна міжнародна науково-практична конференція OPHTHALMIC HUB 2025, яка зібрала провідних експертів галузі. Всеукраїнська мережа офтальмологічних центрів “Новий Зір” була гідно представлена як з боку практикуючих лікарів, так і з управлінського напрямку.
Наші лікарі виступили з доповідями на актуальні питання сьогодення. Поділились з колегами власним досвідом і напрацюваннями.
Головний лікар мережі “Новий Зір”, к.мед.н. Пархоменко Георгій Якович:
- “Хірургія катаракти — це не складно”;
- “Імплантація дренажних пристроїв Preserflo та Ex-PRESS: порівняльний аналіз”;
- “Лікування відторгнення трансплантата після наскрізної кератопластики”.
Заступниця головного лікаря по медичній частині, к.мед.н. Манойло Тетяна Володимирівна:
- “Майже повний зріз рогівкового клаптя під час проведення ЛАСІК”;
- “Післяопераційні ускладнення після крослінкінгу рогівки з приводу кератоконусу”.
Офтальмохірург, к.мед.н. Пархоменко Олег Георгійович:
- “Можливості системи Navilas при лікуванні захворювань сітківки”;
- “Фемтоасистоване лікування набухаючої катаракти з дефектом задньої капсули”;
- “Транссклеральна циклофотокоагуляція при глаукомі”.
Офтальмохірург Романюк Андрій Валентинович:
- “Нові двоетапний та комбінований методи лікування первинної відкритокутової глаукоми в поєднанні з катарактою: віддалені результати”.
Особливо відзначимо управлінський внесок: Чирва Марина Олександрівна, заступник генерального директора мережі “Новий Зір”, виступила з доповіддю “Особливості розвитку ринку офтальмологічних послуг в Україні”, а також була модератором і учасницею дискусійної панелі “Як розвиватись у часи постійних викликів та невизначеності — досвід керівників мережевих клінік”.
Вдячні організаторам конференції за чудову платформу для обміну знаннями та надихаємось новими ідеями для розвитку офтальмології в Україні.