Контакти

Офтальмологічний центр, оптики Новий Зір в Києві

Офтальмологія «Новий Зір» у Києві 

У жовтні 2004 року в Києві відкрився перший медичний офтальмологічний центр «Новий Зір». Сьогодні наш офтальмологічний центр має першу категорію і є флагманом мережі. Тут можна скористатися інноваційними методиками відновлення зору, включаючи безножові фемто-технології.

Персонал офтальмологічного центру в Києві – фахівці з багаторічним стажем роботи. Це лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук. За їхніми плечима тисячі успішних операцій і десятки доповідей на наукових з’їздах і конференціях.

У офтальмологічному центрі «Новий Зір» у Києві Вам зможуть запропонувати практично всі сучасні види діагностики та лікування очних захворювань. Схема лікування розробляється індивідуально, а якість послуг регламентується європейськими протоколами.

Деякі пацієнти спеціально приїжджають в Україну і звертаються до нас, щоб отримати якісну офтальмологічну допомогу європейського рівня, за лояльними українським розцінками.

Записуйтеся, приходьте, ми задіємо всю міць сучасної офтальмології, щоб Ви знову отримали можливість бачити світ чітким і яскравим.

Переваги Офтальмологічної клініки

Консультації експертів

Вашим лікуванням займатимуться одні з найкращих фахівців. Це досвідчена та злагоджена команда: кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. За їхніми плечима десятки років успішної практики та тисячі операцій із відновлення зору.

Передові технології

У центрах "Новий Зір" пацієнт отримує медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, у якому прописуються всі аспекти лікування. Оплата лікування за схемою "все включено", без прихованих платежів.

Об'єктивні дані

На основі ретельного обстеження, Ви отримаєте повну та об'єктивну інформацію про стан очей. Ми встановимо точний діагноз. Наш фахівець побудує індивідуальну схему лікування, яка дозволить досягти відмінного результату.

Послуги офтальмологічних центрів "Новий Зір" в Києві

Експерти

Історії пацієнтів

6000+
Позитивних відгуків
4.8
|
1944 відгуків
Хочеш залишити відгук?
Залишити відгук
Перевірка
зору онлайн
Детальніше
Самодіагностика
захворювань очей
Детальніше
Контакти