Контакти

Офтальмологічний центр, оптики Новий Зір в Києві

Хірургічне обладнання в Києві

Операційна ЛЮКС Femto LASIK WaveLight (Alcon, США)

Сучасна технологія в сфері мікрохірургії ока. Завдяки використанню передових технологій комплекс поєднує феноменальну швидкість з унікальними можливостями, що дозволяють досягти виняткових результатів лікування короткозорості, далекозорості та астигматизму.

Комплекс представлений двома лазерами останнього покоління: фемтосекундним WAVELIGHT® FS200 і ексімерним WAVELIGHT® EX500. Обидва апарати американської фірми Alcon, одного зі світових лідерів у виробництві високотехнологічної техніки для офтальмології.

Фемтосекундний лазер використовується для формування клапотя рогівки. На ексімерному лазері виконується випарювання тканини рогівки. Всі маніпуляції виконуються в одній операційній.

Поєднання цих двох апаратів в одній операційній виводить лазерну корекцію на абсолютно новий рівень. Головна перевага «Операційна ЛЮКС» в максимальній автоматизації процесу. Це виключає помилки в процесі введення даних і дозволяє отримати чудові результати корекції. Така технологія вже довела свою ефективність в усьому світі.

Роботизована система Navilas® Laser System для лікування сітківки і глаукоми

Navilas® – єдина лазерна система, яка завдяки сучасним навігаційним технологіям, забезпечує точне і безпечне лікування сітківки.
Система Navilas® не має аналогів в Україні. Київський центр “Новий Зір” першим запропонував лікування захворювань сітківки та глаукоми на установці такого високого рівня.

Лазерний діодний патерн-фотокоагулятор Vitra Multispot (Quantel Medical, Франція)

Сучасна терапевтична система фотокоагуляції (термолікування). Застосовується для найбільш безпечного і щадного лікування захворювань очного дна: діабетичної ретинопатії, глаукоми. Призначений для лікування патологічних змін очного дна. Може бути використаний при захворюваннях, супутніх короткозорості, цукровому діабету, запаленню і закупорці судин сітківки, відшаруванню або розшаруванню сітківки. Застосовується при старечих змінах на очному дні і при деяких видах глаукоми. За допомогою цього апарату, можна проводити всі види лазерних процедур на очному дні. Основною відмінністю патерн-лазерного фотокоагулятора є можливість одномоментного нанесення декількох лазерних опіків однакового розміру і інтенсивності. Це дозволяє значно скоротити час і хворобливість проведення процедури.

Офтальмологічний YAG лазер YC-1600 (NIDEK, Японія)

Цей апарат усуває вторинну катаракту, не пошкоджуючи штучний кришталик. Також використовується при деяких видах глаукоми, при наслідках запалень і травм. Лазерний промінь і оптичний пристрій апарату фокусуються з високою точністю, і це дозволяє безпечно і ефективно, не контактуючи безпосередньо з оком, абсолютно безкровно проводити лікування.

Операційний мікроскоп OPMI Lumera 700 (Carl Zeiss, Німеччина)

Використовується для проведення порожнинних операцій при катаракті, глаукомі та інших захворюваннях. Відмінні риси мікроскопа OPMI Lumera 700: коаксіальне стерео освітлення (освітлення, яке зробило революцію в хірургії катаракти); ширококутова система спостереження (чудова видимість при операціях на очному дні); інтегрований кератоскоп для візуалізації нерівномірності кривизни рогівки (додаткова анатомічна інформація під час операції).

Мікрокератом Carriazo-Pendular (Sсhwind, Німеччина)

Мікрокератом – пристрій для формування клапотя рогівки перед лазерним впливом при проведенні лазерної корекції зору. З огляду на особливу маятникову конструкцію при утворенні клапотя він захищає центральну частину рогівки від деформації, не завдає клапотю ушкоджень, забезпечує постійну товщину і ідеальну гладкість клапотя і унеможливлює повний його зріз.

Апарат для факоемульсифікації і вітреоретинальної хірургії Constellation LXT (Alcon, США)

Один з найпопулярніших в світі приладів для видалення помутнілого кришталика (катарактальна хірургія) і виконання операцій на задньому відрізку ока (вітреоретинальна хірургія). Сьогодні установку Constellation використовують у багатьох країнах світу.

Офтальмологічна хірургічна система CENTURION® (Alcon, США)

Система Centurion – катарактальна машина, що володіє інтелектом, яка контролює кожен крок операції. Завдяки своїм унікальним технологіям вона встановлює нові високі стандарти в технології операції з видалення катаракти. Система автоматично контролює і підтримує внутрішньоочний тиск під час операції, що дозволяє проводити оперативне втручання на якісно новому рівні безпеки і з мінімальним ризиком ускладнень. На абсолютно новому рівні тут і оптимізація роботи торсіонного ультразвуку. Контролюючи кожен крок операції, інтелект системи Centurion дозволяє хірургу сконцентруватися на своїх хірургічних навичках для досягнення максимально можливого результату операції! Система Centurion є частиною комплексу «Операційна майбутнього», куди також входять мікроскоп LuxOR і катарактальний лазер LensX. А своєрідним «навігатором» цього комплексу є система Verion, яка була розроблена для досягнення максимальної точності рефракційних результатів в хірургії катаракти.

Прилад для селективної лазерної трабекулопластики

Лазерна селективна трабекулопластика – використовується для лікування початкової, розвиненої і далекозайшовшої стадії глаукоми. Не залишає рубців на трабекулі, використовується як первинна ланка лікування при вперше виявленій глаукомі. Має переваги перед закапуванням крапель: ефективно знижує внутрішньоочний тиск незалежно від закапування крапель (відсутне роздратування і почервоніння очей від консервантів, що містяться в препаратах, немає необхідності возити краплі з собою і виконувати регулярний довічний графік закапувань). При цьому 74% пацієнтів досягають цільового рівня внутрішньоочного тиску БЕЗ КРАПЕЛЬ протягом 3 років! Методика СЛТ використовується також якдодаток до крапель і в якості заміни, при їх непереносимості. Процедура відноситься більше до терапії, ніж хірургії, легко переноситься, проводиться за щелинною лампою в положенні сидячи, безболісно, протягом 5 хвилин. При необхідності з часом СЛТ можна повторювати без шкоди для організму. Мікроімпульсна (селективна) транссклеральна діод-лазерна циклокоагуляція проводиться в якості альтернативи хірургії глаукоми на розвиненій, далекозайшовшій і термінальній стадії. Процедура дбайливіша і менш інвазивна, ніж хірургія. При необхідності лазер можна повторювати. Може проводитися при необхідності одномоментно – в комбінації з хірургією катаракти, що збільшує комфорт пацієнта. Даний вид лазерного лікування використовується в 40 кращих (TОП-40) клініках США.

Переваги Офтальмологічної клініки

Консультації експертів

Вашим лікуванням займатимуться одні з найкращих фахівців. Це досвідчена та злагоджена команда: кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. За їхніми плечима десятки років успішної практики та тисячі операцій із відновлення зору.

Передові технології

У центрах "Новий Зір" пацієнт отримує медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, у якому прописуються всі аспекти лікування. Оплата лікування за схемою "все включено", без прихованих платежів.

Об'єктивні дані

На основі ретельного обстеження, Ви отримаєте повну та об'єктивну інформацію про стан очей. Ми встановимо точний діагноз. Наш фахівець побудує індивідуальну схему лікування, яка дозволить досягти відмінного результату.
Перевірка
зору онлайн
Детальніше
Самодіагностика
захворювань очей
Детальніше
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти