Контакти

Офтальмологічний центр, оптики Новий Зір в Києві

Діагностичне обладнання в Києві

Автооптометрична система AOS-2100 (NIDEK, Японія)

Автооптометрична система з проектором знаків – комплекс, що дозволяє швидко і точно визначити гостроту зору, об’єктивну (короткозорість, далекозорість, астигматизм) і суб’єктивну рефракцію пацієнта (максимально переносимі окуляри відповідно до різних тестів), кератометрію (заломлюючу силу рогівки), підібрати окуляри й контактні лінзи, визначити міжзінцеву відстань у пацієнта, діаметр рогівки та зіниці. Мікропроцесорне централізоване управління отриманими даними між приладами робить це преміальне обладнання дуже зручним при використанні і для пацієнта, і для оптометриста. Система AOS-2100 складається з фороптера RT-2100, авторефкератометра ARK-730A, проектора знаків CP-690, стенда, пульта управління.

Авторефкератометр ARK-530А (NIDEK, Японія)

Цей прилад виявляє вид і ступінь рефракції (до і після розширення зіниці). Апарат заміряє відстань між зіницями, діаметр і радіус кривизни рогівки.

Безконтактний тонометр NT-510 (NIDEK, Японія)

Використовується для вимірювання внутрішньоочного тиску. Вимірювання виконується менш, ніж за 1 секунду, з високою точністю і, не торкаючись ока.

Оптико-когерентний томограф DRI OCT Triton з технологією Swept Source (TOPCON, Японія)

Прилад призначений для обстеження та аналізу стану структур очного яблука, починаючи з рогівки та кута передньої камери і закінчуючи структурами заднього відрізка ока. DRI OCT Triton поєднує першу у світі Swept Source ОКТ технологію та мультимодальну візуалізацію очного дна. Сучасні технічні характеристики прибору дозволяють робити понад 100000 А-сканів внутрішніх структур ока. Це дає максимально можливу точну інформацію про глибинні структури (сітківку, судинну оболонку та склеру ока). Окрім того, це дозволяє зменшити чутливість дослідження до можливих рухів очного яблука та артефактів впродовж обстеження. 

Стан сітківки, зорового нерва та судинної оболонки ока змінюється при різних хворобах. Тому побачити набряк в центральній зоні сітківки (при таких захворюваннях, як вікова макулярна дегенерація, набряк внаслідок цукрового діабету, набряк після повного або часткового тромбозу гілки ЦВС, набряк внаслідок увеітів тощо), атрофію чи набряк зорового нерва, пошкодження чи дегенеративні зміни внутрішніх шарів сітківки (яких є 12) важливо при постановці діагноза. 

Обов’язково призначаємо це обстеження при глаукомі  щоб оцінити стан втрати нервових волокон та гангліозних клітин в сітківці, що виникає та прогресує. При спостереженні пацієнтів є можливість повторно і спостерігати та коригувати зміни.

Також обладнання дає можливість провести вивчення судинної оболонки ока (хоріоідеі) без використання додаткових інвазивних методів обстеження. Це дуже важливе обстеження при підозрі на розвиток судинних мембран, що можуть рости під сітківкою і бути причиною набряку і погіршення зору при вікових захворюваннях,  вікових хвороб (ВМД), так і рецедивуючої центральної серозної хоріоретинопатії, що виникає у молодому віці.

Щілинні лампи SL-1800 (NIDEK, Японія)

Щілинні лампи SL-1800 NIDEK обладнані мікроскопами з високою роздільною здатністю, глибиною різкості і ідеальним стереообладнанням. Використовуються для візуального огляду структур вивчення параметрів ока. Для ретельного вивчення очного дна використовується біомікроскопія з використанням лінзи Гольдмана.

Ехоскан US-3300 (NIDEK, Японія)

Ультразвукове А-сканування визначає цілий ряд параметрів: глибину передньої камери ока, товщину кришталика, довжину очного яблука і довжину склистого тіла. Завдяки А-сканування лікар може оцінити, чи прогресує короткозорість, точно розрахувати, якого розміру має бути штучний кришталик. Ультразвукове B-сканування досліджує внутрішні структури ока при непрозорих середовищах, що дозволяє виявити відшарування сітківки, грубі зміни склистого тіла і пухлини.

Ультразвуковий пахіметр UP-1000 (NIDEK, Японія)

Прилад визначає товщину рогівки в кожній точці. Це потрібно, щоб максимально якісно і безпечно виконати лазерну корекцію.

Ультразвуковий пахіметр PacScan 300P (Sonomed, США)

Другий ультразвуковий пахіметр знаходиться в операційній, для додаткового контролю стану рогівки перед виконанням лазерної корекції і кросслінкінгу рогівки при кератоконусі.

Комп’ютерний периметр HFA II 750і (Carl Zeiss, Німеччина)

Цей прилад застосовується для визначення полів зору: периферичного і центрального, вимірює чутливість сітківки: порогову і контрастну. Дає інформацію для постановки діагнозу і подальшого спостереження при багатьох захворюваннях, в тому числі і глаукомі. Програмне забезпечення дозволяє порівнювати вікові зміни з базою даних глаукоми.

Ендотеліальний мікроскоп SP-3000P (TOPCON, Японія)

Один з важливих приладів при плануванні операцій з видалення катаракти та імплантації факічних ІОЛ. Дозволяє прогнозувати результат операції при наявності дистрофічних захворювань рогівки. Вдосконалений алгоритм підрахунку клітин здійснює точне обчислення кількості клітин при кожному виконаному вимірі.

Автооптометрична система COS -5100 (NIDEK, Японія)

Система діагностує вид і ступінь порушення рефракції, гостроту зору, дає інформацію про корекцію для зору вдалину і зблизька, визначає характер зору (бінокулярний, монокулярний, косоокість). Апарат необхідний для діагностики перед усіма видами рефракційних процедур, без цієї діагностики ми не починаємо лазерну корекцію, рефракційну заміну кришталика, імплантацію факічної ІОЛ і інші втручання.

Автоматичний діоптриметр HLM-7000 (Huvitz, Корея)

Діоптриметр пропонує нові стандарти роботи в області вимірювальної оптики і заснований на новому принципі зняття показань. Вимірювання прогресивних лінз стало більш досконалим і точним. Завдяки застосованому в даному приладі сучасному алгоритму зняття вимірів, діоптриметр автоматично вимірює дальній і ближній фокус з максимальною швидкістю і точністю. HLM-7000 вимірює міжцентрову відстань в оправі. А також визначає ступінь пропускання ультрафіолету через лінзи.

Проектор знаків CP-690 Nidek

Проектор знаків CP-690 Nidek – проектує слайди з офтальмологічними тестами на екран і включає в себе набір таблиць для перевірки гостроти зору у дорослих і дітей, перевірку бінокулярного і кольорового зору.

Система Pentacam AXL (Oculus, Німеччина)

Система Pentacam AXL  дозволяє дуже детально обстежити рогівку і передній відрізок ока. Являє собою ротаційну камеру, яка виконує знімки переднього відділу ока по Шаймпфлугу. Технологія по Шаймпфлугу забезпечує чіткі і різкі знімки, що включають дані від передньої поверхні рогівки до задньої капсули кришталика. Основні переваги ротаційного процесу візуалізації – це точне вимірювання центру рогівки, корекція рухів ока, проста фіксація для пацієнтів і дуже швидке обстеження. На основі отриманих даних сканування відображаються наступні показники рогівки: заломлення передньої та задньої поверхні, карти висот передньої та задньої поверхні, товщина рогівки та індекси її зміни від центру до периферії, карта аберацій рогівки. Прибор найбільш точно дозволяє діагностувати кератоконус. Оптична біометрія, що доступна в приборі, дає точні вимірювання передньо-задньої осі очного яблука, глибини та розміру передньої камери ока. Також прибор має вбудовані формули для розрахунку сили інтроокулярної лінзи (ІОЛ). Аналіз аберацій (порушення заломлення високого порядку) рогівки дозволяє прогнозувати якість зору після імплантації мультифокальних ІОЛ.

Переваги Офтальмологічної клініки

Консультації експертів

Вашим лікуванням займатимуться одні з найкращих фахівців. Це досвідчена та злагоджена команда: кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. За їхніми плечима десятки років успішної практики та тисячі операцій із відновлення зору.

Передові технології

У центрах "Новий Зір" пацієнт отримує медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, у якому прописуються всі аспекти лікування. Оплата лікування за схемою "все включено", без прихованих платежів.

Об'єктивні дані

На основі ретельного обстеження, Ви отримаєте повну та об'єктивну інформацію про стан очей. Ми встановимо точний діагноз. Наш фахівець побудує індивідуальну схему лікування, яка дозволить досягти відмінного результату.
Перевірка
зору онлайн
Детальніше
Самодіагностика
захворювань очей
Детальніше
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти