Контакти

Офтальмологічний центр, Оптики Новий Зір в Кривому Розі

Офтальмологія «Новий Зір» у Кривому Розі

З вересня 2012 року мешканцям Кривого Рогу став доступний столичний рівень офтальмології, завдяки відкриттю в місті нового медичного офтальмологічного центру «Новий Зір».

Персонал офтальмологічного центру в Кривому Розі – фахівці з багаторічним стажем роботи. Тут ведуть прийом і консультують досвідчені, висококваліфіковані офтальмологи. Операції виконує один з провідних хірургів мережі, лікар вищої категорії Андрій Володимирович Коваленко.

У центрі «Новий Зір» Вам зможуть запропонувати практично всі сучасні види діагностики та лікування очних захворювань. Схема лікування розробляється індивідуально, а якість послуг регламентується європейськими протоколами.

Однією з особливостей офтальмологічного центру є виконання лазерних корекцій зору за сучасними технологіями LASIK, Super LASIK. Їх відмінність у відновленні зору практично відразу після процедури, без болю і дискомфорту.

Записуйтесь, приходьте, ми задіємо всю міць сучасної офтальмології, щоб Ви знову отримали можливість бачити світ чітким і яскравим.

ЯК НАС ЗНАЙТИ?

Наш офтальмологічний центр знаходиться за адресою вул. Церковна (колишня вул.Калініченко, будинок 10) – окрема будівля. Найближча зупинка до медичного центру – Свято-Миколаївська, з боку центру їдуть маршрутні таксі № 287, 286,300, 217 і трамвай № 1, 2. Також – зупинка пл. Визволення. З пл. Визволення потрібно рухатися по пр. Поштовий (кол.Карла-Маркса) в сторону театру Шевченка, проходимо повз театру і йдемо, поки не опинимося перед вул. Свято-Миколаївська (широка вулиця з трамвайними коліями), переходимо її і бачимо сквер з пам’ятником Святому Миколаю. Зліва, перпендикулярно вулиці з трамвайними коліями, знаходиться вул. Церковна.

Орієнтири біля Мед.центру: Криворізька єпархія, Свято-Миколаївський храм, Центрально-Міський РАГС, пам’ятник Святому Миколаю, міська школа мистецтв № 2.

Переваги

Вашим лікуванням займатимуться одні з найкращих фахівців. Це досвідчена та злагоджена команда: кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. За їхніми плечима десятки років успішної практики та тисячі операцій із відновлення зору.

У центрах "Новий Зір" будь-який пацієнт отримує медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, у якому прописуються всі аспекти лікування. Оплата лікування за схемою "все включено", без прихованих платежів.

На основі ретельного обстеження, Ви отримаєте повну та об'єктивну інформацію про стан очей. Ми встановимо точний діагноз. Наш фахівець побудує індивідуальну схему лікування, яка дозволить досягти відмінного результату.

Послуги офтальмологічних центрів "Новий Зір" в Кривому Розі

Експерти

Історії пацієнтів

6000+
Позитивних відгуків
4.8
|
1979 відгуків
Хочеш залишити відгук?
Залишити відгук
Перевірка
зору онлайн
Детальніше
Самодіагностика
захворювань очей
Детальніше
Контакти