Контакти
НОВИЙ ЗІР ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ НОВИЙ ЗІР ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Імплантація кератобіоімпланта

Імплантація кератобіоімпланта

Рогівка - передня прозора оболонка ока. Її захворювання призводять до помутніння. Згодом такі патології викликають спотворення зору і навіть повну втрату зорових функцій. Раніше найбільш ефективним методом лікування рогівки вважалася кератопластика, коли пошкоджену ділянку рогівки ока замінювали донорської рогівкою. Це був складний і ризикований хірургічний процес. З появою інноваційного матеріалу - кератобіоімпланта, виготовленого за сучасними італійськими технологіями, операції на рогівці нарешті стали більш прогнозовані і безпечні.
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ

Під час операції хірург видаляє окремі ділянки рогівки або всю рогівку і на ці ділянки імплантується кератобіоімплант. За допомогою спеціального шовного матеріалу він приєднується до периферичної частини рогівки пацієнта.

 

 

На сьогоднішній день використовується кілька технологій імплантації кератобіоімпланта:

 1. Наскрізна імплантація кератобіоімпланта (Penetrating keratoplasty) – замінюється вся рогівка в оптичній зоні.
 2. Передня пошарова імплантація кератобіоімпланта (DALK – Deep Anterior Lamellar Keratoplasty) – замінюються передні шари рогівки.
 3. Пересадка ендотелію рогівки (DMEK/DSEK) – замінюються задні шари рогівки.

Для проведення всіх цих операцій використовується кератобіоімплант, відмінно сумісний з рогівкою ока. Завдяки операції з імплантації кератобіоімпланта відновлюється правильна форма і структура рогівки. Зір відновлюється до максимально можливої якості.

 

Щорічно у всьому світі проводяться тисячі таких операцій. Вони показують високу ефективність в лікуванні складних захворювань рогівки ока.

Фемто-технологія імплантації кератобіоімпланта

Імплантація кератобіоімпланта за допомогою фемтосекундного лазеру має багато переваг. Саме цей факт сприяє значному поширенню фемтолазерних технологій в рогівковій хірургії по всьому світу.

 

Фемтосекундний лазер дозволяє хірургу використовувати безліч різних варіантів форми зрізу рогівки, індивідуалізуючи його для кожного конкретного клінічного випадку. Зріз рогівки за допомогою лазера відбувається на дуже високих швидкостях, тривалість дії імпульсу вимірюється фемтосекундами, що дозволяє роз’єднувати молекулярні зв’язки, уникаючи нагрівання тканин.

 

В результаті зниження травмування тканини при використанні фемтолазера хворобливі відчуття в очах після операції, знижуються. Фемтолазерная маніпуляція комп’ютеризована, що дозволяє ідеально точно розраховувати обсяг впливу. Відновлювальний період протікає легше і швидше, ніж при традиційному втручанні, швидке загоєння дозволяє зняти шви в більш ранні терміни. Скорочуються терміни зорової реабілітації.

Коли потрібна операція з імплантації кератобіоімпланта

 • Кератоконус (коли не показаний метод кросслінкінгу рогівки);
 • Дистрофії рогівки, які значно знижують гостроту зору;
 • Ендотеліальна дистрофія Фукса;
 • виразки рогівки, спровоковані різними інфекціями;
 • хімічні опіки рогівки;
 • тяжкі травми рогівки;
 • рубці рогівки;
 • дистрофічні і опікові більма на рогівці.

Протипоказання до імплантації кератобіоімпланта

Втручання протипоказано людям, які мають васкуляризовані більма на рогівці, особливо опікової етіології. Імплантацію кератобіоімпланта не проводять, якщо ризик його відторгнення занадто високий.

Особливості імплантації кератобіоімпланта в центрі “Новий Зір”

 • Імплантація кератобіоімпланта в центрі «Новий Зір» призначається тільки за показаннями, після проходження повної комп’ютерної діагностики та консультації досвідченого лікаря-офтальмолога.
 • Операції виконує кваліфікований хірург, кандидат медичних наук Георгій Пархоменко, який має за своїми плечима багаторічний досвід проведення оперативних втручань.
 • Кератобіоімпланти виготовлені за італійськими технологіями і поставляються зі спеціального очного банку в Дніпрі.
 • Операція проводиться за допомогою спеціального обладнання, в тому числі з використанням фемтосекундного лазера, з витратних матеріалів та інструментів від відомих світових виробників (американська корпорація Alcon).
 • Операція виконується в амбулаторних умовах, під місцевою (крапельною) анестезією, за медичними показаннями – під загальною анестезією. У той же день людина повертається додому. Реабілітаційний період триває кілька місяців, протягом яких пацієнт регулярно спостерігається в нашому медичному центрі.
 • З кожним пацієнтом підписується договір, в якому обумовлюються всі юридичні і медичні аспекти лікування.

Результати операції з імплантації кератобіоімпланта

Згідно з клінічними дослідженнями понад 90% операцій з імплантації кератобіоімпланта проходять вдало. Пацієнти відчувають істотне поліпшення зору. У деяких випадках, при наявності інших офтальмологічних захворювань (астигматизм, міопія і ін.), може знадобитися контактна або лазерна корекція, для досягнення максимальної гостроти і якості зору.

Контакти