Контакти

Офтальмологічний центр, Оптики Новий Зір в Харкові

Офтальмологія «Новий Зір» в Харкові

Медичний офтальмологічний центр «Новий Зір» в Харкові почав свою роботу в 2010 році.

Сьогодні в нашому офтальмологічному центрі в Харкові Вам зможуть запропонувати практично всі сучасні види діагностики та лікування очних захворювань. Схема лікування розробляється індивідуально, а якість послуг регламентується європейськими протоколами. Лазерна корекція проводиться на найсучаснішому лазері ЕХ500 (Alcon, США).

Персонал офтальмологічного центру в Харкові – фахівці з багаторічним досвідом роботи. Це лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук. За їхніми плечима тисячі успішних операцій і десятки доповідей на наукових з’їздах і конференціях.

З самого початку і по сьогоднішній день харківський офтальмологічний центр очолює відомий офтальмохірург, лікар вищої категорії Андрій Володимирович Коваленко. Саме йому належить Всеукраїнський рекорд за часом операції катаракти – 1 хвилина і 56 секунд. Головним консультантом нашого центру виступає доктор медичних наук, професор Павло Андрійович Бездітко.

У харківському центрі надається офтальмологічна допомога європейського рівня, за лояльними українським розцінками.

Записуйтеся, приходьте, ми задіємо всю міць сучасної офтальмології, щоб Ви знову отримали можливість бачити світ чітким і яскравим.

Переваги

Вашим лікуванням займатимуться одні з найкращих фахівців. Це досвідчена та злагоджена команда: кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. За їхніми плечима десятки років успішної практики та тисячі операцій із відновлення зору.

У центрах "Новий Зір" будь-який пацієнт отримує медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, у якому прописуються всі аспекти лікування. Оплата лікування за схемою "все включено", без прихованих платежів.

На основі ретельного обстеження, Ви отримаєте повну та об'єктивну інформацію про стан очей. Ми встановимо точний діагноз. Наш фахівець побудує індивідуальну схему лікування, яка дозволить досягти відмінного результату.

Історії пацієнтів

6000+
Позитивних відгуків
4.8
|
2018 відгуків
Хочеш залишити відгук?
Залишити відгук
Перевірка
зору онлайн
Детальніше
Самодіагностика
захворювань очей
Детальніше
Контакти