Контакти
НОВИЙ ЗІР ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ НОВИЙ ЗІР ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Підбір окулярів для зору

Підбір окулярів для зору

Якщо ви разом з офтальмологом вирішили вибрати для корекції зору саме окуляри, то важливо правильно визначити діоптрії і використовувати лінзи високої якості. Тільки в цьому випадку ви виправите дефект зору і не нашкодите очам. У медичному центрі «Новий Зір» офтальмолог зробить підбір окулярів після того, як за всіма параметрами обстежить зір.
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ

Чому окуляри – хороший метод корекції?

 1. Їх просто використовувати. Потрібно просто не забути надіти їх з ранку. А в дитячій офтальмології їх просто не можна замінити іншими методами.
 2. Вони відносно недорого коштують. Залежно від виробника, ціни можуть бути різними, але в порівнянні з іншими методами окуляри все одно залишаються найдоступнішими за вартістю.

 Чому багато людей хочуть відмовитися від окулярів?

 1. Окуляри не завжди можуть забезпечити ідеальний зір.
 2. За очками потрібно доглядати. Лінзи з подряпинами і тріщинами не можна використовувати, окуляри запотівають і намокають, їх потрібно протирати, зберігати і носити із запобіжними засобами.
 3. Окуляри можуть травмувати. Про це необхідно пам’ятати: під час аварії або падіння традиційні окуляри – додатковий фактор ризику.
 4. Неправильно підібрані лінзи стають причиною проблем. Якщо окуляри підібрані непрофесіоналом, це призводить до того, що очі перевтомлюються, а хвороби очей прогресують.
 5. Окуляри – не найкомфортніший спосіб вирішення проблеми, тому що:

  – ви не зможете в окулярах повноцінно користуватися боковим зором;

  – у людини в окулярах порушено просторове сприйняття і сприйняття обсягу, а це особливо важливо для тих, хто за кермом;

  – активний відпочинок і спорт несумісні з носінням окулярів;

  – якщо ви неправильно підібрали оправу, вона може здавлювати і порушувати кровообіг, через це виникає головний біль, втома і порушується працездатність.

Коли без окулярів не обійтися?

 • Короткозорість до -З0 Д.
 • Далекозорість до +10 Д.
 • Астигматизм до 6 Д.
 • Пресбіопія.
 • Непереносимість м’яких контактних лінз.
 • Протипоказання до рефракційної корекції.

Коли окуляри носити не можна?

 1. Якщо ваша робота пов’язана з підвищеною концентрацією уваги і вам необхідно максимально широке поле зору. Наприклад, це важливо для льотчиків, міліціонерів, військовослужбовців, пожежників і ряду інших професій.
 2. Якщо ваша діяльність або спосіб життя пов’язані з високим ризиком травм.
 3. Якщо вам поставили діагноз анізометропія, тобто різниця між очима – більше 2,0 діоптрій.

Які бувають лінзи?

Сучасні лінзи для окулярів діляться на:

 1. Мінеральні (виготовлені зі скла).
 2. Полімерні або органічні (виготовлені з пластику).

Свої плюси і мінуси є в обох цих видах лінз. Раніше вважалося, що краще коригують зір лінзи зі скла. Але сьогодні виробники використовують сучасні полімери, які не поступаються за своїми властивостями склу. Мінеральні лінзи більш довговічні, на них пізніше з’являються подряпини і відколи. Зате пластикові лінзи легше і тонше, ніж мінеральні.

Якими бувають покриття лінз?

 • Ущільнюючі (забезпечують полімерним лінзам захист від подряпин).
 • Дзеркальні (різних кольорів).
 • Просвітлюючі (забезпечують високу ступінь світлопропускання).
 • Антиблікові (зменшують відбиття світла від поверхні лінз).
 • Спеціальне покриття для захисту очей під час роботи на комп’ютері.
 • Сонцезахисні (різних кольорів) і т.п.

Як підібрати лінзи?

Тільки за допомогою лікаря. Щоб окуляри принесли користь і не нашкодили очам, вибирати лінзи потрібно разом з лікарем-оптометристом, а купувати – тільки в спеціалізованих магазинах. Правильно визначити всі параметри зору, показання та протипоказання може тільки лікар. У медичному центрі «Новий Зір» підбір окулярів здійснюється строго за показаннями і з урахуванням всіх факторів.

Контакти