Контакти
НОВИЙ ЗІР ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ НОВИЙ ЗІР ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Лікування вікової далекозорості

Лікування вікової далекозорості

Вікова далекозорість (інакше - пресбіопія) - це порушення зору, яке розвивається з віком. Кришталик ущільнюється і поступово все гірше фокусує зір на різні відстані.
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ

Причини вікової далекозорості

У нормі кришталик виконує два важливих завдання: переломлює світлові промені і фокусує зображення об’єктів, які знаходяться на різних відстанях. Цей процес називається акомодація. Згодом кришталик стає щільніше, втрачає еластичність і все гірше змінює свою кривизну, «налаштовується» на різні відстані. Це відбувається приблизно до 40 років, і цей процес – природний, пов’язаний з природними змінами в організмі.

Лікування вікової далекозорості

Пресбіопія раніше вважалася офтальмологами невиліковною, і пропонували пацієнтам використовувати окуляри. Але потім з’явилася розробка американської фірми Alcon – спеціальна мультифокальна лінза. За рахунок унікального оптичного дизайну ця лінза забезпечує псевдоаккомодацію, покращуючи зір і допомагає в ефективному лікування вікової далекозорості. Після хірургічної корекції з використанням цієї лінзи можна відновити зір і зблизька, і вдалину.

 

 

Мультифокальні лінзи розташовуються на місці природного кришталика. Сучасні технології дозволяють видалити його і імплантувати нові ультратонкі лінзи через розріз 2-2,5 мм. Після імплантації такий розріз самогерметизується і не вимагає накладення швів. Виконують операцію амбулаторно і вона займає близько 15 хвилин. В цей же день ви зможете повернутися додому і вести звичний спосіб життя. Підвищення гостроти зору ви відчуєте вже через кілька годин після операції.

 

Вирішити питання про можливість і доцільність лікування можна тільки після повного офтальмологічного обстеження і консультації кваліфікованого лікаря.

 

На діагностиці Ви отримаєте вичерпну інформацію про існуючі методи поліпшення зору. Разом з лікарем Ви зможете вибрати напрямок лікування. Залежно від індивідуальних параметрів ока, ступеня і форми захворювання лікар підбере методику лікування, яка зможе забезпечити оптимальний результат саме у Вашому випадку.

Технологія корекції пресбіопії

Мультифокальні лінзи хірург ставить на місце природного кришталика. Через мінімальний розріз лікар видаляє кришталик і імплантує надтонкі лінзи. Для проведення операції не потрібно лягати в лікарню, також немає необхідності в накладанні швів, так як розріз герметизується сам. Гострота зору покращиться вже через кілька годин після 15-хвилинної операції, і в той же день можна повернутися до звичного способу життя.

Контакти