Контакти

Офтальмологічний центр, Оптики Новий Зір в Харкові

Хірургічне обладнання в Харкові

Ексимерний лазер WAVELIGHT EX500 (Alcon, США)

Новітня установка для проведення лазерної корекції зору, яка втілила в собі останні досягнення сучасної офтальмології. Технологічні новинки, реалізовані при створенні цього лазера, роблять процедуру лазерної корекції зору для пацієнта максимально швидкою, точною та безпечною.

 

Фемтосекундний лазер LenSx (Alcon, США)

Фемтосекундний лазер відкриває нову еру в рефракційній та катарактальній хірургії. Його особливість в автоматичному виконанні найважливіших етапів хірургічного процесу: повністю виключаються ризики “людського фактору”. Це інноваційна технологія, яка дозволяє домогтися неймовірної точності всіх маніпуляцій, забезпечити високий рівень безпеки хірургії і отримати відмінний результат лікування.

Система лазерна офтальмологічна Pure Point

Призначена для лікування патологічних змін очного дна. Може бути використана при захворюваннях, супутніх короткозорості, цукровому діабету, запаленні і закупорки судин сітківки, відшаруванню або розшаруванню сітківки. Застосовується при старечих змінах на очному дні і при деяких видах глаукоми. За допомогою даної системи можна проводити всі види лазерних процедур на очному дні.

Апарат для факоемульсифікації і вітреоретинальної хірургії Accurus (Alcon, США)

Прилад для видалення помутнілого кришталика (катарактальна хірургія) і виконання операцій на задньому відрізку ока (вітреоретинальна хірургія). Сьогодні прилад Accurus використовують в 50 країнах світу.

Система офтальмохірургічна INFINITI для факоемульсифікації (Alcon, США)

Сучасна багатофункціональна система для роботи на передньому відрізку очного яблука. Один з найбільш надійних приладів катарактальної хірургії завдяки налагодженій технології, мінімальній кількісті побічних ефектів, планованому результату операції, швидкості і якості проведення операції. Це один з найсучасніших і популярних у світі приладів для видалення помутнілого кришталика (в катарактальній хірургії). Сьогодні установку Alcon використовують в 50 країнах світу.

Операційний мікроскоп OPMI VISU 160 (Zeiss, Німеччина)

Мікроскоп OPMI® VISU 160 оснащений вбудованим щілинним освітленням. Ця інноваційна функція забезпечує високий рівень контрастності і подробиці зображення. Вона гарантує прицільне освітлення переднього відрізка ока, наприклад, при видаленні кришталика. Операцію не доведеться переривати через перегоріли лампи. Основна галогенова лампа раптово перегоріла? Тепер це не проблема! Система «S7» мікроскопа VISU 160 автоматично перемикається на резервну лампу.

Мікрокератом Carriazo-Pendular (Sсhwind, Німеччина)

Мікрокератом – пристрій для формування клапотя рогівки перед лазерним впливом при проведенні лазерної корекції зору. З огляду на особливу маятникову конструкцію при утворенні клапотя він захищає центральну частину рогівки від деформації, не завдає клапотю ушкоджень, забезпечує постійну товщину і ідеальну гладкість клапотя і унеможливлює повний його зріз.

Система Verion (Alcon, США)

Це інноваційна розробка від американської компанії Alcon – одного з лідерів у виробництві обладнання для офтальмології. Її головна особливість – досягнення максимальної точності рефракційних результатів в хірургії катаракти.

Verion складається з діагностичного блоку і цифрових маркерів, які використовуються безпосередньо під час хірургії. Діагностичний модуль Verion дозволяє зробити якісне обстеження пацієнта, розрахувати інтраокулярну лінзу (ІОЛ) і сформувати план операції, а потім безпомилково інтегрувати цю інформацію в операційну за допомогою комп’ютерних технологій. Цифрові маркери обробляють план операції пацієнта і створюють Цифрову Карту операції, яка використовується під час хірургії. Аналогічне оснащення і тактику лікування використовують офтальмологічні клініки в Європі і США.

Verion можна назвати своєрідним «навігатором» комплексу «Операційної майбутнього», куди також входять апарат для факоемульсифікації і операційний мікроскоп.

Переваги

Вашим лікуванням займатимуться одні з найкращих фахівців. Це досвідчена та злагоджена команда: кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. За їхніми плечима десятки років успішної практики та тисячі операцій із відновлення зору.

У центрах "Новий Зір" будь-який пацієнт отримує медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, у якому прописуються всі аспекти лікування. Оплата лікування за схемою "все включено", без прихованих платежів.

На основі ретельного обстеження, Ви отримаєте повну та об'єктивну інформацію про стан очей. Ми встановимо точний діагноз. Наш фахівець побудує індивідуальну схему лікування, яка дозволить досягти відмінного результату.
Перевірка
зору онлайн
Детальніше
Самодіагностика
захворювань очей
Детальніше
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти