Контакти

Офтальмологічний центр, Оптики Новий Зір в Харкові

Діагностичне обладнання в Харкові

Автооптометрична система COS -5100 (NIDEK, Японія)

Система діагностує вид і ступінь порушення рефракції, гостроту зору, дає інформацію про корекцію для зору вдалину і зблизька, визначає характер зору (бінокулярний, монокулярний, косоокість). Апарат необхідний для діагностики перед усіма видами рефракційних процедур, без цієї діагностики ми не починаємо лазерну корекцію, рефракційну заміну кришталика, імплантацію факічної ІОЛ і інші втручання.

Безконтактний пневмотонометр NT-510 (NIDEK, Японія)

Цей прилад використовують для вимірювання внутрішньоочного тиску; вимір виконується менш, ніж за 1 секунду, з високою точністю і не торкаючись ока.

Ультразвуковий пахіметр UP-1000 (NIDEK, Японія)

Прилад визначає товщину рогівки в кожній точці. Це потрібно, щоб максимально якісно і безпечно виконати лазерну корекцію.

А/B ультразвуковий сканер (УЗИ) (NIDEK, Японія)

Прилад призначений для ультразвукового обстеження ока пацієнта, з отриманням високоякісних зображень в зручному для використання форматі.

Ультразвукове А-сканування визначає цілий ряд параметрів: глибину передньої камери ока, товщину кришталика, довжину очного яблука і довжину склистого тіла. Дане дослідження допомагає точно розрахувати параметри штучного кришталика, що необхідно при операціях з видалення катаракти.

Також завдяки А-скануванню лікар може оцінити, чи прогресує короткозорість. Ультразвукове B-сканування досліджує внутрішніструктури ока при непрозорих середовищах, що дозволяє виявити відшарування сітківки, грубі зміни склистого тіла і пухлини.

Авторефкератометр ARK-510А (NIDEK, Японія)

Авторефкератометр ARK-510а поєднує в собі якість і нові технології, що забезпечує отримання високоточних даних кератометрії і рефрактометрії.

Цей прилад виявляє вид і ступінь рефракції (до і після розширення зіниці). Апарат заміряє відстань між зіницями, астигматизм рогівки, діаметр і радіус кривизни рогівки. Дане дослідження необхідно при підборі окулярів і контактних лінз, а також при підборі штучного кришталика. Даний апарат є одним з найточніших в світі, що дуже важливо при обстеженні дітей.

Щілинні лампи SL-1800 (NIDEK, Японія)

Щілинні лампи SL-1800 NIDEK обладнані мікроскопами з високою роздільною здатністю, глибиною різкості і ідеальним стереообладнанням. Використовуються для візуального огляду структур вивчення параметрів ока. Для ретельного вивчення очного дна використовується біомікроскопія з використанням лінзи Гольдмана.

Периметр Периком

Цей прилад застосовується для визначення полів зору: периферичного і центрального, вимірює чутливість сітківки: порогову і контрастну. Дає інформацію для постановки діагнозу і подальшого спостереження при багатьох захворюваннях, в тому числі і глаукомі. Програмне забезпечення дозволяє порівнювати вікові зміни з базою даних глаукоми.

IOL Master (Carl Zeiss, Німеччина)

Сучасне офтальмологічне обладнання, що використовує метод оптичної біометрії (інтерферометрії), що застосовується в передопераційному обстеженні ока. Прилад дозволяє безконтактним методом одночасно вимірювати довжину ока, кривизну рогівки, глибину передньої камери та розрахувати параметри штучного кришталика з високою точністю.

Ретинотомограф HRT II LSC 210 (Німеччина)

Хейдельбергська ретинальна томографія HRT – (конфокальна скануючи лазерна офтальмоскопія) – це сучасна технологія отримання об’ємного (тривимірного) графічного зображення високої якості роздільної здатності. Цей прилад є «Золотим стандартом» в ранній діагностиці глаукоми і відстеження тенденцій розвитку захворювань. Отримання зображень відбувається безконтактним способом, швидко і при низькому рівні освітленості, що безпечно для пацієнта.

Ретинотомограф HRT II LSC 210 – дозволяє з максимальною точністю досліджувати стан і зміни в голівці зорового нерва і в диску зорового нерва, що дає можливість об’єктивної ранньої діагностики глаукоми за 7 років до початку втрати полів зору. Проводить автоматичну оцінку ризику виникнення глаукоми і аналіз захворювання в динаміці, дозволяє контролювати лікування глаукоми і реабілітацію.

Автоматичний діоптриметр HLM-7000 (Huvitz, Корея)

Діоптриметр пропонує нові стандарти роботи в області вимірювальної оптики і заснований на новому принципі зняття показань. Вимірювання прогресивних лінз стало більш досконалим і точним. Завдяки застосованому в даному приладі сучасному алгоритму зняття вимірів, діоптриметр автоматично вимірює дальній і ближній фокус з максимальною швидкістю і точністю. HLM-7000 вимірює міжцентрову відстань в оправі. А також визначає ступінь пропускання ультрафіолету через лінзи.

Оптичний когерентний томограф ОСТ (TOPCON, Японія)

Сучасний прилад, який дозволяє провести дослідження заднього відрізка ока (сітківки, голівки зорового нерву). Застосовується для діагностики захворювань сітківки.

Система Verion (Alcon, США)

Це інноваційна розробка від американської компанії Alcon – одного зі світових лідерів у виробництві обладнання для офтальмології. Її головна особливість – досягнення максимальної точності рефракційних результатів в хірургії катаракти.

Verion складається з діагностичного блоку і цифрових маркерів, які використовуються безпосередньо під час хірургії. Діагностичний модуль Verion дозволяє зробити якісне обстеження пацієнта, розрахувати інтраокулярну лінзу (ІОЛ) і сформувати план операції, а потім безпомилково інтегрувати цю інформацію в операційну за допомогою комп’ютерних технологій. Цифрові маркери обробляють план операції пацієнта і створюють Цифрову Карту операції, яка використовується під час хірургії. Аналогічне оснащення і тактику лікування використовують офтальмологічні клініки в Європі і США.

Verion можна назвати своєрідним «навігатором» комплексу «Операційної майбутнього», куди також входять апарат для факоемульсифікації і операційний мікроскоп.

Переваги

Вашим лікуванням займатимуться одні з найкращих фахівців. Це досвідчена та злагоджена команда: кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. За їхніми плечима десятки років успішної практики та тисячі операцій із відновлення зору.

У центрах "Новий Зір" будь-який пацієнт отримує медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, у якому прописуються всі аспекти лікування. Оплата лікування за схемою "все включено", без прихованих платежів.

На основі ретельного обстеження, Ви отримаєте повну та об'єктивну інформацію про стан очей. Ми встановимо точний діагноз. Наш фахівець побудує індивідуальну схему лікування, яка дозволить досягти відмінного результату.
Перевірка
зору онлайн
Детальніше
Самодіагностика
захворювань очей
Детальніше
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти