Контакти
НОВИЙ ЗІР ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ НОВИЙ ЗІР ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Лікування косоокості

Лікування косоокості

Косоокість - захворювання, при якому один або обидва ока відхиляються від симетричної точки фіксації.
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ

Що таке косоокість?

Косоокість – захворювання, при якому один або обидва ока відхиляються від симетричної точки фіксації.

 

Залежно від віку пацієнта, причини косоокості, сторони та ступеня відхилення ока рекомендується терапевтичне або хірургічне лікування.

Терапевтичні методи лікування косоокості

До терапевтичних методик можна віднести оклюзію (закриття ока, яке краще бачить, на тривалий проміжок часу, що змушує мозок працювати з «найгіршим» оком) та курси спеціальних вправ – зорової стимуляції. Згодом мозок звикає працювати зі слабким оком, і зір поступово поліпшується. Щоб цей вид лікування був ефективним, його слід проводити в ранньому віці. Сучасні комп’ютерні програми, тренуючи зір, дозволяють досягти правильного положення очей і відновити бінокулярний зір у 70% випадків без хірургічного втручання. Фахівці медичного центру «Новий Зір» прикладають максимальні зусилля, щоб повернути пацієнтам повноцінне зір без хірургічного втручання. І тільки в крайньому випадку виконують оперативне лікування.

 

Хірургічне лікування косоокості

У тих випадках, коли терапевтичне лікування не ефективне – проводиться операція. Суть оперативного лікування косоокості полягає в зміні місця прикріплення зовнішніх м’язів ока до зовнішньої оболонки ока з метою виправлення становища ока при погляді прямо.

 

Операція проводиться на поверхні очного яблука і може виконуватися пацієнтам будь-якого віку.

 

Хірургічному лікуванню передує консультація хірурга, в ході якої планується обсяг проведеного втручання і моделюється стан ока після операції. При великих кутах косоокості може знадобитися два етапи операції, в проміжках між якими може бути призначено терапевтичне лікування.

 

Операція проводиться амбулаторно. Більшість пацієнтів повертаються на навчання або роботу в перебігу трьох днів після операції.

 

Післяопераційні огляди призначаються на наступний день, через тиждень і через місяць. Медикаменти, які необхідно застосовувати в післяопераційному періоді, включені у вартість операції, видані краплі необхідно закапувати протягом двох тижнів.

 

В результаті операції досягається також і гарний косметичний ефект. Більшість людей, як дорослих, так і дітей, постійно відчувають психологічний дискомфорт через свою зовнішність. Операція дозволяє вирішити цю проблему.

Контакти