Контакти

Офтальмологічний центр, Оптики Новий Зір в Кривому Розі

Хірургічне обладнання в Кривому Розі

Лазерний діодний фотокоагулятор GYC (Nidek, Японія)

Призначений для лікування патологічних змін очного дна. Може бути використаний при захворюваннях, супутніх короткозорості, цукровому діабету, запаленню і закупорки судин сітківки, відшаруванню або розшаруванню сітківки. Застосовується при вікових змінах на очному дні і при деяких видах глаукоми. За допомогою апарату можливо проводити всі види лазерних процедур на очному дні.

Система офтальмохірургічна INFINITI для факоемульсифікації (Alcon, США)

Сучасна багатофункціональна система для роботи на передньому відрізку очного яблука. Один з найбільш надійних приладів катарактальної хірургії завдяки налагодженій технології, мінімальній кількісті побічних ефектів, планованому результату операції, швидкості і якості проведення операції. Це один з найсучасніших і популярних у світі приладів для видалення помутнілого кришталика (в катарактальній хірургії). Сьогодні установку Alcon використовують в 50 країнах світу.

Операційний мікроскоп TOPCON (Японія)

Забезпечує проведення порожнинних операцій при катаракті, глаукомі та інших захворюваннях.

Ексімерний лазер Esiris (Sсhwind, Німеччина)

Сучасна розробка фірми Sсhwind (Німеччина), визнаного світового лідера у виробництві високотехнологічного медичного обладнання. Безпечно і точно коригує короткозорість, далекозорість та астигматизм. Установка шостого покоління, еталон у світовій офтальмології, апарат, який акумулював величезний досвід, накопичений лазерною хірургією. Ви отримаєте оптимальну якість корекції, процедура буде безпечною, а реабілітація – швидкою.

Мікрокератом Carriazo-Pendular (Sсhwind, Німеччина)

Мікрокератом – пристрій для формування клапотя рогівки перед лазерним впливом при проведенні лазерної корекції зору. З огляду на особливу маятникову конструкцію при утворенні клапотя він захищає центральну частину рогівки від деформації, не завдає клапотю ушкоджень, забезпечує постійну товщину і ідеальну гладкість клапотя і унеможливлює повний його зріз.

Переваги

Вашим лікуванням займатимуться одні з найкращих фахівців. Це досвідчена та злагоджена команда: кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. За їхніми плечима десятки років успішної практики та тисячі операцій із відновлення зору.

У центрах "Новий Зір" будь-який пацієнт отримує медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, у якому прописуються всі аспекти лікування. Оплата лікування за схемою "все включено", без прихованих платежів.

На основі ретельного обстеження, Ви отримаєте повну та об'єктивну інформацію про стан очей. Ми встановимо точний діагноз. Наш фахівець побудує індивідуальну схему лікування, яка дозволить досягти відмінного результату.
Перевірка
зору онлайн
Детальніше
Самодіагностика
захворювань очей
Детальніше
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти