Контакти

Офтальмологічний центр, Оптики Новий Зір в Сумах (закритий)

Хірургічне обладнання в Сумах

Операційний мікроскоп WD-300 (ShinNippon, Японія)

Забезпечує проведення порожнинних операцій при катаракті, глаукомі та інших захворюваннях.

Апарат для факоемульсифікації Infinity Alcon (США)

Це сучасний і популярний в світі прилад для видалення помутнілого кришталика (катарактальної хірургія) і виконання операцій на задньому відрізку ока (вітреоретинальна хірургія). Сьогодні установку Infinity використовують в 50 країнах світу.

Система лазерна офтальмологічна Pure Point

Призначена для лікування патологічних змін очного дна. Може бути використана при захворюваннях, супутніх короткозорості, цукровому діабету, запаленні і закупорки судин сітківки, відшаруванню або розшаруванню сітківки. Застосовується при старечих змінах на очному дні і при деяких видах глаукоми. За допомогою даної системи можна проводити всі види лазерних процедур на очному дні.

Переваги

Вашим лікуванням займатимуться одні з найкращих фахівців. Це досвідчена та злагоджена команда: кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. За їхніми плечима десятки років успішної практики та тисячі операцій із відновлення зору.

У центрах "Новий Зір" будь-який пацієнт отримує медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, у якому прописуються всі аспекти лікування. Оплата лікування за схемою "все включено", без прихованих платежів.

На основі ретельного обстеження, Ви отримаєте повну та об'єктивну інформацію про стан очей. Ми встановимо точний діагноз. Наш фахівець побудує індивідуальну схему лікування, яка дозволить досягти відмінного результату.
Перевірка
зору онлайн
Детальніше
Самодіагностика
захворювань очей
Детальніше
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти