Контакти

Офтальмологічний центр, Оптики Новий Зір в Сумах (закритий)

Офтальмологія «Новий Зір» в Сумах (закритий)

Медичний офтальмологічний центр «Новий Зір» в Cумах почав свою роботу в жовтні 2009 року.

Сьогодні офтальмологічний центр в Сумах може запропонувати практично всі сучасні види діагностики та лікування очних захворювань. Схема лікування розробляється індивідуально, а якість послуг регламентується європейськими протоколами.

У сумському центрі “Новий Зір” будь-який пацієнт отримує офтальмологічну допомогу європейського рівня, за лояльними українським розцінками.

Персонал офтальмологічного центру в Сумах – фахівці з багаторічним стажем роботи. Прийом ведуть досвідчені, висококваліфіковані офтальмологи. Операції з видалення катаракти виконує один з провідних хірургів мережі «Новий Зір», лікар вищої категорії Андрій Володимирович Коваленко.

Записуйтеся, приходьте, ми задіємо всю міць сучасної офтальмології, щоб Ви знову отримали можливість бачити світ чітким і яскравим.

На даний момент філіал закритий.

Переваги

Вашим лікуванням займатимуться одні з найкращих фахівців. Це досвідчена та злагоджена команда: кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. За їхніми плечима десятки років успішної практики та тисячі операцій із відновлення зору.

У центрах "Новий Зір" будь-який пацієнт отримує медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, у якому прописуються всі аспекти лікування. Оплата лікування за схемою "все включено", без прихованих платежів.

На основі ретельного обстеження, Ви отримаєте повну та об'єктивну інформацію про стан очей. Ми встановимо точний діагноз. Наш фахівець побудує індивідуальну схему лікування, яка дозволить досягти відмінного результату.

Історії пацієнтів

6000+
Позитивних відгуків
4.8
|
1944 відгуків
Хочеш залишити відгук?
Залишити відгук
Перевірка
зору онлайн
Детальніше
Самодіагностика
захворювань очей
Детальніше
Контакти