Контакти

Офтальмологічний центр, Оптики Новий Зір в Сумах (закритий)

Діагностичне обладнання в Сумах

Безконтактний пневмотонометр AT-550 (Reichert, США)

З високою точністю вимірює внутрішньоочний тиск безконтактним методом.

Авторефрактокератометр ACCUREF-к 9001 (ShinNippon, Японія)

Цей прилад виявляє вид і ступінь рефракції (до і після розширення зіниці). Апарат заміряє відстань між зіницями, діаметр і радіус кривизни рогівки.

Біомікроскопія очей з використанням лінзи Гольдмана

За допомогою цієї спеціальної лінзи лікар проводить дослідження повік, кон’юнктиви, райдужної оболонки і рогівки, а також огляд очного дна разом з найвіддаленішими його ділянками.

А-скан US-800 (NIDEK, Японія)

Визначає розміри передньої камери ока, товщину кришталика, довжину очного яблука і склистого тіла. За допомогою цього приладу можна визначити прогрес короткозорості і розрахувати оптичну силу штучного кришталика.

Периметр Периком

Цей прилад застосовується для визначення полів зору: периферичного і центрального, вимірює чутливість сітківки: порогову і контрастну. Дає інформацію для постановки діагнозу і подальшого спостереження при багатьох захворюваннях, в тому числі і глаукомі. Програмне забезпечення дозволяє порівнювати вікові зміни з базою даних глаукоми.

Heidelberg Retinotomograph-HRT-3 (Heidelberg, Німеччина)

Апарат для вимірювання просторової форми диску очного нерва. Програма «Глаукома» дозволяє виявити це захворювання за рік або більше до того, як у людини з’являться перші помітні дефекти поля зору. Ретинотомограф точно і об’єктивно порівнює дані досліджень, проведених у різний час. Завдяки цій можливості, лікар відстежує найменші зміни в оці.

Щілинні лампи (NIDEK, Японія/SHIN-NIPPON, Японія/ ALCON, США)

Апарати призначені для проведення візуальної діагностики лікарем-офтальмологом очного дна і структур ока.

Переваги

Вашим лікуванням займатимуться одні з найкращих фахівців. Це досвідчена та злагоджена команда: кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. За їхніми плечима десятки років успішної практики та тисячі операцій із відновлення зору.

У центрах "Новий Зір" будь-який пацієнт отримує медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, у якому прописуються всі аспекти лікування. Оплата лікування за схемою "все включено", без прихованих платежів.

На основі ретельного обстеження, Ви отримаєте повну та об'єктивну інформацію про стан очей. Ми встановимо точний діагноз. Наш фахівець побудує індивідуальну схему лікування, яка дозволить досягти відмінного результату.
Перевірка
зору онлайн
Детальніше
Самодіагностика
захворювань очей
Детальніше
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти