Офтальмологічний центр, Оптики Новий Зір в Хмельницькому

Хірургічне обладнання в Хмельницькому

Апарат для факоемульсифікації Infinity Alcon (США)

Це сучасний і популярний в світі прилад для видалення помутнілого кришталика (катарактальної хірургія) і виконання операцій на задньому відрізку ока (вітреоретинальна хірургія). Сьогодні установку Infinity використовують в 50 країнах світу.

Операційний мікроскоп TOPCON (Японія)

Забезпечує проведення порожнинних операцій при катаракті, глаукомі та інших захворюваннях.

Ексимер-лазерна установка VISX Star S4 IR (США)

У лазерної установки VISX Star S4 IR реалізовано новий комплексний підхід, що дозволяє гарантувати максимально згладжену поверхню рогівки, яка формується в процесі лазерної корекції, відстежувати можливі незначні рухи ока пацієнта під час операції, максимально компенсувати найскладніші спотворення всіх оптичних структур ока. Це єдиний лазер, що працює з використанням семипроменевої системи сканування, яка дозволяє забезпечувати максимальну гладкість сформованої поверхні. Такі характеристики ексімерного лазера істотно знижують ймовірність післяопераційних ускладнень, значно скорочують реабілітаційний період і гарантують найвищі результати.

Установка для проведення лазерної корекції зору VISX Star S4 IR дозволяє проводити ексімер-лазерну корекцію зору пацієнтам з ускладненими формами короткозорості, далекозорості, астигматизму і абераціями (спотворенням) високих порядків.

Для досягнення високих результатів лазерної корекції необхідно фіксоване положення ока. В установці VISX Star S4 IR його реалізує блок IrisRegistration (IR). Програмно-апаратний комплекс IrisRegistration – система реєстрації, спостереження і компенсації руху ока по райдужці пацієнта – дозволяє уникнути можливих неточностей корекції, враховуючи незначну ротацію очного яблука людини, пов’язану зі зміною положення тіла (діагностика зору проводиться в сидячому положенні, а сама корекція – лежачи) .

Інша важлива комплексна функція VISX Star S4 IR – тривимірна система стеження за оком Eye-tracking, яка «фіксує» центр зіниці під час корекції і відстежує його найменші зміщення, не дозволяючи лазерному променю в процесі проведення корекції відхилятися від розрахункової зони. Крім того, в комплексний підхід лазерної установки VISX Star S4 IR реалізована технологіяVariableSpotScanning (VSS), яка дозволяє оптимально змінювати ширину семипроменевого лазерного променю, що сприяє більш ніжному, щадному і економному впливу на тканини рогівки.

Аберрометр Wave scan

Аберрометричний аналізатор оптичних спотворень WaveScanдозволяє визначити ступінь більш складних порушень зору, ніж добре відомі – короткозорість, далекозорість, астигматизм. Доопераційне сканування ока за допомогою аналізатора оптичних спотворень WaveScan дозволяє виміряти сукупні спотворення всіх оптичних середовищ ока (враховуються оптичні параметри рогівки, передньої камери ока, кришталика, склоподібного тіла), визначити сукупну рефракційну помилку ока, виявити всі наявні оптичні спотворення (аберації) як нижчих , так і вищих порядків і розробити індивідуальну програму корекції таким чином, щоб максимально компенсувати їх під часексімер-лазерної корекції зору для отримання найкращого результату.

Фотокоагулятор NIDEK GYC-1000 зі щілинною лампою SL-1800 (Японія)

Цей лазер призначений для лікування патологій очного дна, що виникають при короткозорості, цукровому діабеті, запаленні і закупорках судин сітківки, відшаруванні або розшаруванні сітківки, старечих змінах на очному дні, а також при деяких видах глаукоми. За допомогою фотокоагулятора можна проводити весь спектр лазерних процедур на очному дні.

Переваги

Вашим лікуванням займатимуться одні з найкращих фахівців. Це досвідчена та злагоджена команда: кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. За їхніми плечима десятки років успішної практики та тисячі операцій із відновлення зору.

У центрах "Новий Зір" будь-який пацієнт отримує медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, у якому прописуються всі аспекти лікування. Оплата лікування за схемою "все включено", без прихованих платежів.

На основі ретельного обстеження, Ви отримаєте повну та об'єктивну інформацію про стан очей. Ми встановимо точний діагноз. Наш фахівець побудує індивідуальну схему лікування, яка дозволить досягти відмінного результату.
Перевірка
зору онлайн
Детальніше
Самодіагностика
захворювань очей
Детальніше
НОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІР