Контакти

Офтальмологічний центр, Оптики Новий Зір в Хмельницькому

Діагностичне обладнання в Хмельницькому

Безконтактний оптичний тонометр Topcon CT-80 (Японія)

З високою точністю вимірює внутрішньоочний тиск безконтактним методом.

Автокерато-рефрактометр KR-8800 (TOPCON, Японія)

Цей прилад виявляє вид і ступінь рефракції (до і після розширення зіниці). Апарат заміряє відстань між зіницями, діаметр і радіус кривизни рогівки.

Діоптриметр Huvitz CLM-3100P (Корея)

Вимірює оптичні характеристики скляних і пластикових лінз.

Вимірювальна система Alcon OcuScanTM RxP (США)

Використовується для біометрії, А-сканування, пахіметріі.

Периметр Периком

Цей прилад застосовується для визначення полів зору: периферичного і центрального, вимірює чутливість сітківки: порогову і контрастну. Дає інформацію для постановки діагнозу і подальшого спостереження при багатьох захворюваннях, в тому числі і глаукомі. Програмне забезпечення дозволяє порівнювати вікові зміни з базою даних глаукоми.

Щілинні лампи SL-1800 (NIDEK, Японія)

Щілинні лампи SL-1800 NIDEK обладнані мікроскопами з високою роздільною здатністю, глибиною різкості і ідеальним стереообладнанням. Використовуються для візуального огляду структур вивчення параметрів ока. Для ретельного вивчення очного дна використовується біомікроскопія з використанням лінзи Гольдмана.

Лампа щілинна NIDEK SL-1600 (Японія)

Апарат призначений для проведення візуальної діагностики лікарем-офтальмологом очного дна і структур ока.

Біомікроскопія очей з використанням лінзи Гольдмана

За допомогою цієї спеціальної лінзи лікар проводить дослідження повік, кон’юнктиви, райдужної оболонки і рогівки, а також огляд очного дна разом з найвіддаленішими його ділянками.

Проектор знаків Shin-Nippon СР-30 (Японія)

Визначає оптичні параметри ока.

Проектор знаків Huvitz ССР-3100 (Корея)

За допомогою вбудованих в приладі тестів, таблиць і програм визначають оптичні параметри ока.

Флуоресцентна ангіографія (HRA)

Дозволяє вивчити структуру очного дна, виявити глаукому і діабетичну ретинопатію на ранніх стадіях.

Комп’ютерний фороптер (Huvitz, Корея)

Прилад діагностує вид і ступінь порушення рефракції, гостроту зору, дає інформацію про корекцію для зору вдалину і зблизька, визначає характер зору (бінокулярний, монокулярний, косоокість). Апарат необхідний для діагностики перед усіма видами рефракційних процедур. Без цієї діагностики ми не починаємо лазерну корекцію, рефракційну заміну кришталика, імплантацію факічної ІОЛ і інші втручання.

Оптичний когерентний томограф ОСТ (TOPCON, Японія)

Сучасний прилад, який дозволяє провести дослідження заднього відрізка ока (сітківки, голівки зорового нерву). Застосовується для діагностики захворювань сітківки.

Прямий ручний офтальмоскоп HEINE ВЕТА-200

Призначений для офтальмоскопічного дослідження очного дна, дослідження переднього відділу ока, діафаноскопічного дослідження очного яблука.

Переваги

Вашим лікуванням займатимуться одні з найкращих фахівців. Це досвідчена та злагоджена команда: кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. За їхніми плечима десятки років успішної практики та тисячі операцій із відновлення зору.

У центрах "Новий Зір" будь-який пацієнт отримує медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, у якому прописуються всі аспекти лікування. Оплата лікування за схемою "все включено", без прихованих платежів.

На основі ретельного обстеження, Ви отримаєте повну та об'єктивну інформацію про стан очей. Ми встановимо точний діагноз. Наш фахівець побудує індивідуальну схему лікування, яка дозволить досягти відмінного результату.
Перевірка
зору онлайн
Детальніше
Самодіагностика
захворювань очей
Детальніше
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти