Контакти

Офтальмологічний центр, Оптики Новий Зір в Дніпрі

Діагностичне обладнання в Дніпрі

Діагностичний пристрій WaveLight® ALLEGRO Topolyzer™ VARIO™ (Alcon, США)

Діагностичний пристрій Topolyzer™ VARIO™ – наступний щабель еволюції перевіреної технології Topolyzer™, що поєднує безконтактне визначення топографії рогівки, кератометрії і пупіллометрію в одному пристрої.

Система Topolyzer:

 • Забезпечує даними для точного контролю ціклоторсіі.
 • Визначає зміщення центру зіниці.
 • Реєстрація висоти рогівки виконується в межах до 1300 мікрон. Стандартне відхилення на висоті 1200 мікрон лежить в межах 3-4 мікрон. Око з непрозорою рогівкою добре піддається виміру.
 • Ефективне вимірювання параметрів рогівки виконується з вказівками користувачеві на тривимірної моделі.
 • Об’єднує по мережі з ексимерним лазером WAVELIGHT EX500 (Alcon, США).

Комп’ютерний фороптер (Huvitz, Корея)

Прилад діагностує вид і ступінь порушення рефракції, гостроту зору, дає інформацію про корекцію для зору вдалину і зблизька, визначає характер зору (бінокулярний, монокулярний, косоокість). Апарат необхідний для діагностики перед усіма видами рефракційних процедур. Без цієї діагностики ми не починаємо лазерну корекцію, рефракційну заміну кришталика, імплантацію факічної ІОЛ і інші втручання.

Безконтактний пневмотонометр NT (NIDEK, Японія)

Цей прилад використовують для вимірювання внутрішньоочного тиску. Вимірювання виконується менш, ніж за 1 секунду, з високою точністю і не торкаючись ока.

Ультразвуковий пахіметр

Прилад визначає товщину рогівки в кожній точці. Це потрібно, щоб максимально якісно і безпечно виконати лазерну корекцію.

АB-сканер (Sonomed, США)

Ультразвукове А-сканування визначає цілий ряд параметрів: глибину передньої камери ока, товщину кришталика, довжину очного яблука і довжину склистого тіла. Завдяки А-сканування лікар може оцінити, чи прогресує короткозорість, точно розрахувати, якого розміру має бути штучний кришталик.Ультразвукове А-сканування визначає цілий ряд параметрів: глибину передньої камери ока, товщину кришталика, довжину очного яблука і довжину склоподібного тіла. Завдяки А-сканування лікар може оцінити, чи прогресує короткозорість, точно розрахувати, якого розміру має бути штучний кришталик.

Ультразвукове B-сканування досліджує внутрішні структури ока при непрозорих середовищах, що дозволяє виявити відшарування сітківки, грубі зміни склоподібного тіла і пухлини.

Автокерато-рефрактометр KR-8800 (TOPCON, Японія)

Цей прилад виявляє вид і ступінь рефракції (до і після розширення зіниці). Апарат заміряє відстань між зіницями, діаметр і радіус кривизни рогівки.

Біомікроскопія очей з використанням лінзи Гольдмана

За допомогою цієї спеціальної лінзи лікар проводить дослідження повік, кон’юнктиви, райдужної оболонки і рогівки, а також огляд очного дна разом з найвіддаленішими його ділянками.

Щілинні лампи SL-1800 (NIDEK, Японія)

Щілинні лампи SL-1800 NIDEK обладнані мікроскопами з високою роздільною здатністю, глибиною різкості і ідеальним стереообладнанням. Використовуються для візуального огляду структур вивчення параметрів ока. Для ретельного вивчення очного дна використовується біомікроскопія з використанням лінзи Гольдмана.

Комп’ютерний периметр Humphrey (Zeizz, Німеччина)

Цей прилад застосовується для визначення полів зору: периферичного і центрального, вимірює чутливість сітківки: порогову і контрастну. Дає інформацію для постановки діагнозу і подальшого спостереження при багатьох захворюваннях, в тому числі і глаукомі. Програмне забезпечення дозволяє порівнювати вікові зміни з базою даних глаукоми.

Електротонографія Glautest

Вимірює швидкість притоку і відтоку внутрішньоочної рідини (контактний).

Оптичний когерентний томограф ОСТ (TOPCON, Японія)

Сучасний прилад, який дозволяє провести дослідження заднього відрізка ока (сітківки, голівки зорового нерву). Застосовується для діагностики захворювань сітківки.

Система Verion (Alcon, США)

Це інноваційна розробка від американської компанії Alcon – одного зі світових лідерів у виробництві обладнання для офтальмології. Її головна особливість – досягнення максимальної точності рефракційних результатів в хірургії катаракти.

Verion складається з діагностичного блоку і цифрових маркерів, які використовуються безпосередньо під час хірургії. Діагностичний модуль Verion дозволяє зробити якісне обстеження пацієнта, розрахувати інтраокулярну лінзу (ІОЛ) і сформувати план операції, а потім безпомилково інтегрувати цю інформацію в операційну за допомогою комп’ютерних технологій. Цифрові маркери обробляють план операції пацієнта і створюють Цифрову Карту операції, яка використовується під час хірургії. Аналогічне оснащення і тактику лікування використовують офтальмологічні клініки в Європі і США.

Verion можна назвати своєрідним «навігатором» комплексу «Операційної майбутнього», куди також входять апарат для факоемульсифікації і операційний мікроскоп.

Оптичний біометр Lenstar LS 900 (Haag-Streit IM 90, Швейцарія)

Прилад останнього покоління, який всього за одне сканування видає високоточні показники біометричних параметрів зору пацієнта. Використовуваний в Lenstar LS 900 метод біометрії максимально комфортний для пацієнта. Проводячи відразу дев’ять вимірювань за одне сканування, прилад максимально покращує точність і істотно прискорює весь процес вимірювань.

Вимірювання, які проводить Lenstar LS 900:

 • пахіметрію
 • товщину кришталика
 • кератометрію (32 точки фіксації)
 • пупілометрію
 • глибину передньої камери
 • довжину осі
 • ексцентричність оптичної осі
 • повну відстань
 • товщину сітківки в точці фіксації

Система Pentacam HR (Oculus, Німеччина)

Система Pentacam HR дозволяє дуже детально обстежити рогівку і передній відрізок ока. Являє собою ротаційну камеру, яка виконує знімки переднього відділу ока по Шаймпфлугу. Технологія по Шаймпфлугу забезпечує чіткі і різкі знімки, що включають дані від передньої поверхні рогівки до задньої капсули кришталика. Основні переваги ротаційного процесу візуалізації – це точне вимірювання центру рогівки, корекція рухів ока, проста фіксація для пацієнтів і дуже швидке обстеження.

Переваги

Вашим лікуванням займатимуться одні з найкращих фахівців. Це досвідчена та злагоджена команда: кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. За їхніми плечима десятки років успішної практики та тисячі операцій із відновлення зору.

У центрах "Новий Зір" будь-який пацієнт отримує медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, у якому прописуються всі аспекти лікування. Оплата лікування за схемою "все включено", без прихованих платежів.

На основі ретельного обстеження, Ви отримаєте повну та об'єктивну інформацію про стан очей. Ми встановимо точний діагноз. Наш фахівець побудує індивідуальну схему лікування, яка дозволить досягти відмінного результату.
Перевірка
зору онлайн
Детальніше
Самодіагностика
захворювань очей
Детальніше
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти