Контакти

Офтальмологічний центр, Оптики Новий Зір в Дніпрі

Хірургічне обладнання в Дніпрі

Ексимерний лазер WAVELIGHT EX500 (Alcon, США)

Новітня установка для проведення лазерної корекції зору, яка втілила в собі останні досягнення сучасної офтальмології. Технологічні новинки, реалізовані при створенні цього лазера, роблять процедуру лазерної корекції зору для пацієнта максимально швидкою, точною та безпечною.

 

Фемтосекундний лазер LenSx (Alcon, США)

Фемтосекундний лазер відкриває нову еру в рефракційній та катарактальній хірургії. Його особливість в автоматичному виконанні найважливіших етапів хірургічного процесу: повністю виключаються ризики “людського фактору”. Це інноваційна технологія, яка дозволяє домогтися неймовірної точності всіх маніпуляцій, забезпечити високий рівень безпеки хірургії і отримати відмінний результат лікування.

Лазерний діодний фотокоагулятор GYC (Nidek, Японія)

Призначений для лікування патологічних змін очного дна. Може бути використаний при захворюваннях, супутніх короткозорості, цукровому діабету, запаленню і закупорки судин сітківки, відшаруванню або розшаруванню сітківки. Застосовується при вікових змінах на очному дні і при деяких видах глаукоми. За допомогою апарату можливо проводити всі види лазерних процедур на очному дні.

ІАГ-лазер YC (NIDEK, Японія)

Цей апарат лікує вторинну катаракту, не пошкоджуючи штучний кришталик. Також використовується при деяких видах глаукоми, при наслідках запалень і травм. Лазерний промінь і оптичний пристрій апарату фокусуються з високою точністю, що дозволяє безпечно і ефективно, не контактуючи безпосередньо з оком, абсолютно безкровно проводити лікування.

Мікрокератом Carriazo-Pendular (Sсhwind, Німеччина)

Мікрокератом – пристрій для формування клапотя рогівки перед лазерним впливом при проведенні лазерної корекції зору. З огляду на особливу маятникову конструкцію при утворенні клапотя він захищає центральну частину рогівки від деформації, не завдає клапотю ушкоджень, забезпечує постійну товщину і ідеальну гладкість клапотя і унеможливлює повний його зріз.

Операційний мікроскоп OPMI VISU 150 (Zeiss, Німеччина)

Забезпечує проведення порожнинних операцій при катаракті, глаукомі та інших захворюваннях.

Система офтальмохірургічна INFINITI для факоемульсифікації (Alcon, США)

Сучасна багатофункціональна система для роботи на передньому відрізку очного яблука. Один з найбільш надійних приладів катарактальної хірургії завдяки налагодженій технології, мінімальній кількісті побічних ефектів, планованому результату операції, швидкості і якості проведення операції. Це один з найсучасніших і популярних у світі приладів для видалення помутнілого кришталика (в катарактальній хірургії). Сьогодні установку Alcon використовують в 50 країнах світу.

Вітреоретинальна система CONSTELLATION® Vision System (Alcon, США)

CONSTELLATION® Vision System – представник нового покоління систем для вітреоретинальної хірургії, повністю перевершує попередні технології. Обладнання дозволяє проводити операції на передньому і задньому відрізку ока. Виконувати як вітректомію так і факоемульсифікацію з видаленням катаракти.

Принципові нововведення CONSTELLATION® Vision System є величезним кроком у розвитку вітреоретинальної хірургії. Вони забезпечують максимальний контроль за операцією з боку хірурга. Дозволяють провести складні вітреоретинальні втручання безпечно і ефективно для пацієнта.

Переваги

Вашим лікуванням займатимуться одні з найкращих фахівців. Це досвідчена та злагоджена команда: кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. За їхніми плечима десятки років успішної практики та тисячі операцій із відновлення зору.

У центрах "Новий Зір" будь-який пацієнт отримує медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, у якому прописуються всі аспекти лікування. Оплата лікування за схемою "все включено", без прихованих платежів.

На основі ретельного обстеження, Ви отримаєте повну та об'єктивну інформацію про стан очей. Ми встановимо точний діагноз. Наш фахівець побудує індивідуальну схему лікування, яка дозволить досягти відмінного результату.
Перевірка
зору онлайн
Детальніше
Самодіагностика
захворювань очей
Детальніше
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти