Контакти

Офтальмологічний центр, Оптики Новий Зір в Черкасах

Хірургічне обладнання в Черкасах

Лазерний діодний фотокоагулятор GYC-1000, (Nidek, Японія)

Призначений для лікування патологічних змін очного дна. Може бути використаний при захворюваннях, що супутні короткозорості, цукровому діабету, запаленню та закупорки судин сітківки, відшаруванню або розшаруванню сітківки.

Застосовується при старечих змінах на очному дні і при деяких видах глаукоми. За допомогою апарату можливо проводити всі види лазерних процедур на очному дні.

Система офтальмохірургічна INFINITI для факоемульсифікації (Alcon, США)

Сучасна багатофункціональна система для роботи на передньому відрізку очного яблука. Один з найбільш надійних приладів катарактальної хірургії завдяки налагодженій технології, мінімальній кількісті побічних ефектів, планованому результату операції, швидкості і якості проведення операції. Це один з найсучасніших і популярних у світі приладів для видалення помутнілого кришталика (в катарактальній хірургії). Сьогодні установку Alcon використовують в 50 країнах світу.

Операційний мікроскоп ОМС-800 (Японія)

Використовується для проведення операцій на передньому відрізку ока: кератопластики, операцій при глаукомі і катаракті. Завдяки наявності вбудованої відеокамери створює додаткові зручності в роботі для асистентів, консультантів, а також дозволяє виробляти пряму трансляцію ходу операції поза операційної.

Переваги

Вашим лікуванням займатимуться одні з найкращих фахівців. Це досвідчена та злагоджена команда: кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. За їхніми плечима десятки років успішної практики та тисячі операцій із відновлення зору.

У центрах "Новий Зір" будь-який пацієнт отримує медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, у якому прописуються всі аспекти лікування. Оплата лікування за схемою "все включено", без прихованих платежів.

На основі ретельного обстеження, Ви отримаєте повну та об'єктивну інформацію про стан очей. Ми встановимо точний діагноз. Наш фахівець побудує індивідуальну схему лікування, яка дозволить досягти відмінного результату.
Перевірка
зору онлайн
Детальніше
Самодіагностика
захворювань очей
Детальніше
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти