Контакти

Офтальмологічний центр, Оптики Новий Зір в Черкасах

Діагностичне обладнання в Черкасах

Безконтактний пневмотонометр NT-2000 (NIDEK, Японія)

Використовується для вимірювання внутрішньоочного тиску. Вимірювання виконується менш, ніж за 1 секунду, з високою точністю і, не торкаючись ока.

А-скан US-800 (NIDEK, Японія)

Визначає розміри передньої камери ока, товщину кришталика, довжину очного яблука і склистого тіла. За допомогою цього приладу можна визначити прогрес короткозорості і розрахувати оптичну силу штучного кришталика.

Авторефрактокератометр ARK-730A (NIDEK, Японія)

Цей прилад використовують для вимірювання внутрішньоочного тиску; вимір виконується менш, ніж за 1 секунду, з високою точністю і не торкаючись ока.

Щілинні лампи SL-1800 (NIDEK, Японія)

Щілинні лампи SL-1800 NIDEK обладнані мікроскопами з високою роздільною здатністю, глибиною різкості і ідеальним стереообладнанням. Використовуються для візуального огляду структур вивчення параметрів ока. Для ретельного вивчення очного дна використовується біомікроскопія з використанням лінзи Гольдмана.

Вимірювальна система Alcon OcuScanTM RxP (США)

Використовується для біометрії, А-сканування, пахіметріі.

Біомікроскопія очей з використанням лінзи Гольдмана

За допомогою цієї спеціальної лінзи лікар проводить дослідження повік, кон’юнктиви, райдужної оболонки і рогівки, а також огляд очного дна разом з найвіддаленішими його ділянками.

Периметр Периком

Цей прилад застосовується для визначення полів зору: периферичного і центрального, вимірює чутливість сітківки: порогову і контрастну. Дає інформацію для постановки діагнозу і подальшого спостереження при багатьох захворюваннях, в тому числі і глаукомі. Програмне забезпечення дозволяє порівнювати вікові зміни з базою даних глаукоми.

Оптичний когерентний томограф ОСТ RTVue–100 (Optovue, CША)

Сучасний прилад, який дозволяє провести дослідження заднього відрізка ока (сітківки, головки зорового нерву). Застосовується для діагностики захворювань сітківки. Висока точність спектральної оптичної когерентної томографії (ОСТ) дозволяє детально досліджувати мікроструктурні зміни сітківки і хоріокапілярного шару, як і при моніторингу, так і при оцінці ефективності проведеного лікування у хворих вікової макулярної дегенерації (ВМД).

Електротонографія Glautest

Вимірює швидкість притоку і відтоку внутрішньоочної рідини (контактний).

Діоптриметр Huvitz CLM-3100P (Корея)

Вимірює оптичні характеристики скляних і пластикових лінз.

Проектор знаків Huvitz ССР-3100 (Корея)

За допомогою вбудованих в приладі тестів, таблиць і програм визначають оптичні параметри ока.

Прямий ручний офтальмоскоп Keeler professional (Англія)

Призначений для офтальмоскопічного дослідження очного дна, дослідження переднього відділу ока, діафаноскопічного дослідження очного яблука.

Переваги

Вашим лікуванням займатимуться одні з найкращих фахівців. Це досвідчена та злагоджена команда: кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. За їхніми плечима десятки років успішної практики та тисячі операцій із відновлення зору.

У центрах "Новий Зір" будь-який пацієнт отримує медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, у якому прописуються всі аспекти лікування. Оплата лікування за схемою "все включено", без прихованих платежів.

На основі ретельного обстеження, Ви отримаєте повну та об'єктивну інформацію про стан очей. Ми встановимо точний діагноз. Наш фахівець побудує індивідуальну схему лікування, яка дозволить досягти відмінного результату.
Перевірка
зору онлайн
Детальніше
Самодіагностика
захворювань очей
Детальніше
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти