Контакти

Як позбутися від мішків і набряків під очима

5 October 2021
Синці та мішки під очима вранці можуть свідчити про затримку рідини в організмі і проблеми з нирками.

Одна із помітних ознак вікових змін – мішки під очима. Вони можуть проявлятися у вигляді невеликої набряклості або темних кіл під нижніми повіками. Причому виникає цей косметичний дефект незалежно від статі, і, на жаль, не завжди такий нешкідливий, як здається.

Синці та мішки під очима вранці можуть свідчити про затримку рідини в організмі і проблеми з нирками. Також причиною опухлих очей можуть бути жирові складки (грижі), але іноді – це сигнал про розвиток серйозного захворювання і привід звернутися до лікаря.

Що викликає мішки під очима?

З віком тканини навколо очей поступово слабшають і провисають. Через зниження тонусу шкіри, під нижніми повіками формуються складки, і очі виглядають опухлими і набряклими. Існує ряд провокуючих чинників, які погіршують цей процес.

Фактори, які викликають набряки під очима. Причини виникнення:

  • Нестача сну
  • Куріння
  • Алергія
  • Затримка рідини (найчастіше після вживання солоної їжі). Сіль змушує тіло утримувати рідину, тому надмірне її вживання може грати ключову роль в утворенні мішків під очима.
  • Спадковість (схильність до утворення мішків може передаватися по родинній лінії)
  • Хронічні захворювання, такі як ниркова недостатність, можуть сприяти набряку, а вибір способу життя, безумовно, здатний посилити проблему.

Що допомагає від мішків під очима?

На ринку є багато косметичних засобів, які обіцяють швидко позбутися неприємних складок в області очей. Але найчастіше ці прийоми не працюють. Замість цього спробуйте кілька перевірених методик.

Домашні засоби від мішків під очима

1. Нанесіть охолоджуючий компрес під очі на кілька хвилин.

2. Постарайтеся висипатися. Повноцінний сон 7-9 годин на день.

3. Відпочивайте, злегка піднявши голову. Це допоможе запобігти накопиченню рідини навколо очей під час сну.

4. Намагайтеся не пити рідину перед сном і обмежте споживання солі. Це допоможе зменшити затримку рідини і прибрати синці і мішки під очима.

5. Відмовтеся від куріння. Нікотин може сприяти більш швидкій утраті колагену і робить ніжну шкіру під очима ще тонше, а кровоносні судини більш помітними.

6. Мінімізуйте контакт з алергеном. По можливості уникайте того, що викликає у вас алергію. Поговоріть зі своїм лікарем про антигістамінні засоби. Перегляньте косметику, мило, лак для волосся, миючі засоби, пральний порошок, щоб переконатися, що вони не викликають алергічних реакцій.

Також існують салонні процедури, які дозволяють прибрати мішки під очима, такі як: лазерне шліфування, хімічний пілінг і філери. Ці неінвазійні методи допомагають тонізувати і підтягувати шкіру.

Мішки під очима: лікування хірургічним способом

У деяких випадках кардинально вирішити проблему з набряком під очима здатна блефаропластика. Ця операція проводиться в амбулаторних умовах під місцевою анестезією. Під час процедури хірург-офтальмолог виконує мікророзріз під віями або всередині нижньої повіки. Потім лікар видаляє надлишки жиру і зайву шкіру, після чого накладає косметичні мікрошви.

Блефаропластика не тільки усуває мішки під очима, а й позбавляє від набряклих і припухлих верхніх повік.

Повне відновлення після блефаропластики займає близько 6 тижнів, після чого видно фінальний результат.

Під час консультації лікар-офтальмолог більш детально розповість про переваги, ризики та побічні ефекти хірургії повік.

Висновок: Якщо ви пробуєте різні косметичні або апаратні засоби від набряків, або збираєтеся зробити операцію, проконсультуйтеся для початку зі своїм лікарем. Професійна порада офтальмолога допоможе вибрати варіант, який вам підійде найкраще.

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти