Контакти

Вікова далекозорість

Запис на прийом
Вікова далекозорість (пресбіопія) - це вікове порушення зору, пов'язане з ущільненням (втратою еластичності) кришталика ока та його не здатністю швидко «налаштовувати» зір поблизу і вдалину.

Причини пресбіопії

В оці кришталик виконує функцію точного фокусування предметів, які знаходяться на різних відстанях. Під впливом природних вікових змін, приблизно до 40 років, кришталик ущільнюється, втрачаючи еластичність. Він не здатний змінювати свою кривизну, ускладнюючи чітке фокусування зору як на дуже близьких, так і значно віддалених предметах.

Іноді природний процес ущільнення кришталика починає супроводжуватися зниженням його прозорості (помутнінням) – це вже катаракта.

Лікування вікової далекозорості (пресбіопії)

До цих пір пресбіопія вважалася необоротним віковим процесом, і для її корекції застосовувався тільки один спосіб – окуляри. Сьогодні, завдяки інноваційній розробці американської фірми Alcon, з’явилася можливість хірургічного лікування даного захворювання. Воно полягає в імплантації спеціальної мультифокальної лінзи. За рахунок унікального оптичного дизайну ця лінза забезпечує псевдоакомодацію, покращуючи зір, як поблизу, так і в далечінь.

Мультифокальні лінзи розташовуються на місці природного кришталика. Сучасні технології дозволяють видалити його та імплантувати нові ультратонкі лінзи через розріз 2-2,5 мм. Після імплантації такий розріз само герметизується та не вимагає накладення швів. Виконують операцію амбулаторно і вона займає близько 15 хвилин. В цей же день ви зможете повернутися додому та вести звичний спосіб життя. Підвищення гостроти зору ви відчуєте вже через кілька годин після операції.

Вирішити питання про можливість і доцільність лікування можна тільки після повного офтальмологічного обстеження та консультації кваліфікованого лікаря.
На консультації Ви отримаєте вичерпну інформацію про існуючі методи поліпшення зору. Разом з лікарем Ви зможете вибрати напрямок лікування. Залежно від індивідуальних параметрів ока, ступеню та форми захворювання лікар підбере методику лікування, яка зможе забезпечити оптимальний результат саме у Вашому випадку.

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти