Контакти
Вік і лазерна корекція зору

Вік і лазерна корекція зору

30 September 2019
Згідно з рекомендаціями офтальмологів, найефективніший вік для процедури - з 18 до 45 років. Розглянемо детальніше особливості корекції зору

Завдяки сучасним технологіям в області офтальмології кожен може подивитися на світ ясним поглядом. Лазерна корекція – один з найефективніших способів повернути хороший зір, забувши про лінзи і окуляри. При виборі цієї процедури багатьох цікавить питання: «Лазерна корекція і вік: чи є показання та обмеження»? Згідно з рекомендаціями офтальмологів, найефективніший вік для процедури – з 18 до 45 років. Розглянемо детальніше особливості поліпшення зору пацієнтів різного віку, які застосовуються в центрах «Новий Зір».

До 18 років: з якого віку можна робити лазерну корекцію зору

До вісімнадцяти-двадцяти років організм людини знаходиться в стані постійного зростання і розвитку. Всі органи, в тому числі і органи чуття, включаючи очне яблуко, продовжують формуватися. Переломлююча здатність оптичної системи очей може змінюватися. На думку лікарів, краще дати організму час на завершення всіх процесів росту і працювати вже з сформованою рефракцією. Іншими словами, для дітей цей метод буде неефективним.

У офтальмологічних колах ходять розмови про лазерну корекцію зору для пацієнтів молодше 18 років. У клініках «Новий Зір» ми дотримуємося міжнародних стандартів FDA, які чітко регламентують оптимальний вік процедури – від 18 до 45 років.

Для дітей пропонуємо наступні способи поліпшення зору

  • нічні контактні лінзи
  • корекція за допомогою окулярів / контактних лінз
  • апаратне лікування.

18 – 45 років: лазерна корекція зору в центрах «Новий Зір»

У мережі медичних центрів «Новий Зір» кожен пацієнт, незалежно від віку, проходить повну діагностику зорової системи. Тільки після цього наші фахівці визначають найефективніший метод для поліпшення зору. Процедура лазерної корекції рекомендована для пацієнтів у віковому діапазоні 18-45 років.

У медичних центрах «Новий Зір» працюють лікарі-офтальмологи, які одними з перших в Україні почали виконувати лазерну корекцію зору. «Ми застосовуємо інноваційне обладнання, – розповідає лікар вищої категорії, кандидат медичних наук Манойло Тетяна Володимирівна – Використання суперсучасних технологій дозволяє пропонувати пацієнтам широкий спектр новітніх методик, включаючи безножевую високотехнологічну лазерну корекцію зору за методикою Femto LASIK».

Лазерна корекція після 45 років: особливості

45 років – середньостатистичний вік, коли у людини в силу природних процесів починає погіршуватися зір. Якщо ви помічали, саме після 45 люди починають носити окуляри для читання. Все тому, що розвивається вікова далекозорість – пресбіопія.

Симптоми вікової далекозорості

  • труднощі при прочитанні дрібного шрифту, особливо при поганому освітленні,
  • нездатність фокусуватися на невеликих предметах, що знаходяться поблизу,
  • нечіткість при перемиканні погляду зблизька на даль.

На жаль, пресбіопія неминуча і є частиною природного старіння: поступово знижується еластичність кришталика, м’язи навколо нього втрачають тонус. Навіть якщо до 45 років пацієнтові робили лазерну корекцію, це не попереджає від розвитку далекозорості. Дослідження доводять, що пресбіопія, за рідкісним винятком, розвивається у всіх людей. З огляду на вікові трансформації в зоровій системі, результати процедури будуть ефективними, але не гарантують відмови від окулярів для читання. Тобто, зір поліпшиться на далеку відстань, але щоб читати і бачити зблизька дрібні деталі, потрібні будуть окуляри.

Важливо! Знаючи про вікові особливості зору, деякі пацієнти вважають, що з часом короткозорість може компенсуватися розвитком далекозорості. Цього не станеться: з віком зір не відновиться, а пацієнтові просто знадобляться окуляри і «плюс», і «мінус». Краще відразу відкоригувати короткозорість за допомогою лазера, щоб після 45 років застосувати доступні методи для поліпшення зору на далеку відстань.

У медичних центрах «Новий Зір» пацієнтам після 45 років ми рекомендуємо імплантацію мультифокальних лінз або лінз з розширеною глибиною фокуса відомих світових виробників. Процедура триває 15 хвилин, період відновлення мінімальний, забезпечує відмінний близький і далекий зір.

У нашій практиці є приклади «тонкої настройки» зору пацієнтам вже з поставленими мультифокальними лінзами, коли для отримання максимальної гостроти зору було необхідно провести лазерну корекцію. Така процедура називається «Біоптікс» – подвійна оптика. Багатьом з пацієнтів було за 50 років.

Для кожного віку можна підібрати найкращий варіант корекції.

Покращуйте зір в будь-якому віці: лазерна корекція і інші способи

Резюмуємо: вік, коли можна робити лазерну корекцію зору, – 18-45 років. І старшим, і молодшим пацієнтам в центрах «Новий Зір» завжди запропонують найоптимальніший метод для поліпшення зору. Записатися на прийом або отримати онлайн-консультацію з всіх питань можна на сайті https://novyizir.ua Подаруйте собі новий погляд з центрами «Новий Зір»!

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти