Контакти

Повернули зір пацієнту. Спонсором операції катаракти виступили: благодійний фонд «Побач перемогу» та американська організація Eye Сare for Ukraine

16 February 2023

З нашим пацієнтом Валерієм Миколайовичем трапилася неймовірна історія.

Вже декілька років він майже нічого не бачив, світ був – суцільна темрява. Лікарі поставили діагноз катаракта і призначили операцію на обох очах. Однак плани залишилися на папері. Почалася війна.

Після 24 лютого лікування очей відійшло на другий план. Родині із Бахмута довелося евакуюватися у Дніпро. Кошти потрібні були на першочергові потреби та на виживання. Чоловік взагалі втратив будь-які надії повернути зір.

Однак, сталося чудо. Про нашого похилого пацієнта дізналася американська благодійна організація Eye Сare for Ukraine. Представники компанії зв`язалися з керівництвом мережі медичних центрів “Новий Зір” та нашим Благодійним фондом “Побач Перемогу” і домовилися про співпрацю.

Операція відбулася 19 та 20 листопада у філіалі “Нового Зору” в Дніпрі. Хірургію катаракти виконав наш провідний офтальмохірург, лікар вищої категорії Андрій Коваленко.

Директор Eye Сare for Ukraine приїхав в Україну щоб підтримати свого підопічного у Дніпрі та отримав масу позитиву і слова подяки. Адже, вже після першої операції Володимир Миколайович нарешті почав бачити. Чоловік плакав від щастя, що позбавився сліпоти. “Я бачу!” – перше, що він сказав, вийшовши з операційної. І потім ще довго ходив, роздивляючись все навколо і насолоджуючись красою навколишнього світу

Пацієнт дуже дякує персоналу, лікарям та благодійникам – всім, хто долучився до його зцілення. Зараз він як ніколи добре себе почуває, радіє що може сам пересуватись та роздивлятись все навкруги. (Відео)

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти