Контакти
Що можна і не можна робити після лазерної корекції зору?

Що можна і не можна робити після лазерної корекції зору?

30 August 2019
Актуальні обмеження після оперции з лазерної корекції зору, які діють в перші дні після операції.

Лазерна корекція зору – одна з найсучасніших інноваційних офтальмологічних операцій. Багато напрямів в медицині не встигають за тими темпами, якими рухається технологія поліпшення зору. Хочеться ще раз підкреслити, що лазерна корекція в світі розвивається вже понад 30 років. В Україні корекцію зору почали виконувати з 1999 року, і піонерами в цьому напрямку були саме лікарі нашого медичного центру.

Сучасні методики дозволяють домогтися більш швидкого відновлення зору і загоєння рогівки. У людини поліпшується не просто зір, але і якість життя. Адже в наш час лазерна корекція не створює особливих обмежень. Раніше після лазерної корекції зору загоєння рогівки проходило довго і часто викликало дискомфорт. Не можна було, наприклад, протягом кількох тижнів працювати на комп’ютері.

У наш час вже в день операції після контрольного огляду лікарем медичного центру «Новий Зір» людина може повертатися до свого звичного способу життя.

Є ряд обмежень після лазерної корекції зору, які діють в перші дні після операції. Вони актуальні і зараз.

У перші дні після лазерної корекції зору не можна:

  • терти проопероване око. Уникайте дотику до очей в першу добу після операції.
  • допускати потрапляння мила або шампуню в очі;
  • відвідувати басейн, сауну, купатися у водоймах;
  • використовувати декоративну косметику, лак для волосся, аерозолі;
  • перенавантажувати себе заняттями в тренажерному залі. Також, бажано уникати травмонебезпечних видів спорту, таких як контактна боротьба.
  • в перші 2-3 доби після лазерної корекції варто утриматися від прийняття алкоголю.

Єдине, що ми не рекомендуємо, хоча б, в перші 2-3 дні після процедури – намагайтеся не перенапружувати очі більше 4-6 годин. Давайте відпочинок очам. Нехай вони повністю відновляться.

В іншому, вже на наступний день, ви можете повернутися до своїх повсякденних справ: читати новини, дивитися соц.мережі і серіали, водити авто.

Більш докладні рекомендації про те, що не можна робити після лазерної корекції зору, надасть ваш лікар.

Лазерна корекція зору – обмеження після операції

Як правило, після лазерної корекції зору пацієнти починають бачити краще вже при виході з операційної. Особливо це відзначають ті, хто страждав високим або середнім ступенем короткозорості. Зміни, які відбуваються з очима, вони називають магією.

Хоча безпосередньо в перші години після операції можливий дискомфорт, тому що сама по собі оболонка ока досить чутлива, і потрібно набратися терпіння, щоб 3-4 години після корекції потерпіти дискомфорт, туман в очах. Але результат того вартий. Проте вже наступного дня людина відчуває, наскільки краще вона бачить. Часто це сльози радості в очах і щастя. Деякі пацієнти «Новий Зір» розповідають, що якщо порівняти больові відчуття після лазерної корекції з муками, які відчуваєш при носінні брекетів, то це небо і земля. Настільки все швидко минає. Заради цього можна потерпіти деякі обмеження. Які саме, читайте нижче

Рекомендації після лазерної корекції зору

Реабілітаційний період після лазерної корекції зору досить швидкий. А щоб цей процес пройшов ще більш ефективно для загоєння рогівки і комфорту пацієнта, лікар призначає очні краплі і розписує схему їх закапування. Також потрібно дотримуватися графіка профілактичних оглядів після операції. Як правило, після лазерної корекції зору огляди проходять: на наступний день після операції, через місяць, півроку і рік. Якщо є якісь індивідуальні показання, то огляд може бути і частіше.

Методика ФЕМТО – це мінімум обмежень після лазерної корекції зору

Сьогодні сучасна офтальмологія може запропонувати пацієнтові не просто ефективну методику лазерної корекції зору, але і малотравматичну. Такою технологією є фемто-лазерна корекція зору і вона представлена в медичних центрах «Новий Зір».

Всі етапи фемтолазерної корекції зору виконуються без механічного втручання з використанням фемтолазера. А це дає змогу отримати ідеально рівну лінію розшарування тканини рогівки. І рогівковий клапан формується під індивідуально задані параметри ока кожного пацієнта, що неможливо при використанні механічних інструментів (мікрокератома). Усе це дозволяє рогівці швидше зажити, а зору швидко і якісно відновитися.

Хочете знати точно, що можна або не можна робити після лазерної корекції зору? Запишіться на діагностику в «Новий Зір»

Всі медичні центри «Новий Зір» організовані за єдиним стандартом і якість наших послуг відповідає європейським протоколам. Перед операцією кожен пацієнт укладає Договір, в якому ми прописуємо всі етапи лікування, аж до безкоштовного післяопераційного спостереження. Також в договорі вказується, що після корекції зору у пацієнта є можливість цілодобового зв’язку з черговим лікарем.

Більш детальна інформація про сучасні методики та етапи лазерної корекції зору на цій сторінці нашого сайту

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти