Що можна і не можна робити після лазерної корекції зору?

30 August 2019
Актуальні обмеження після оперции з лазерної корекції зору, які діють в перші дні після операції.

Лазерна корекція зору – одна з найсучасніших інноваційних офтальмологічних операцій. Багато напрямів в медицині не встигають за тими темпами, якими рухається технологія поліпшення зору. Хочеться ще раз підкреслити, що лазерна корекція в світі розвивається вже понад 30 років. В Україні корекцію зору почали виконувати з 1999 року, і піонерами в цьому напрямку були саме лікарі нашого медичного центру.

Сучасні методики дозволяють домогтися більш швидкого відновлення зору і загоєння рогівки. У людини поліпшується не просто зір, але і якість життя. Адже в наш час лазерна корекція не створює особливих обмежень. Раніше після лазерної корекції зору загоєння рогівки проходило довго і часто викликало дискомфорт. Не можна було, наприклад, протягом кількох тижнів працювати на комп’ютері.

У наш час вже в день операції після контрольного огляду лікарем медичного центру «Новий Зір» людина може повертатися до свого звичного способу життя.

Є ряд обмежень після лазерної корекції зору, які діють в перші дні після операції. Вони актуальні і зараз.

У перші дні після лазерної корекції зору не можна:

  • терти проопероване око. Уникайте дотику до очей в першу добу після операції.
  • допускати потрапляння мила або шампуню в очі;
  • відвідувати басейн, сауну, купатися у водоймах;
  • використовувати декоративну косметику, лак для волосся, аерозолі;
  • перенавантажувати себе заняттями в тренажерному залі. Також, бажано уникати травмонебезпечних видів спорту, таких як контактна боротьба.
  • в перші 2-3 доби після лазерної корекції варто утриматися від прийняття алкоголю.

Єдине, що ми не рекомендуємо, хоча б, в перші 2-3 дні після процедури – намагайтеся не перенапружувати очі більше 4-6 годин. Давайте відпочинок очам. Нехай вони повністю відновляться.

В іншому, вже на наступний день, ви можете повернутися до своїх повсякденних справ: читати новини, дивитися соц.мережі і серіали, водити авто.

Більш докладні рекомендації про те, що не можна робити після лазерної корекції зору, надасть ваш лікар.

Лазерна корекція зору – обмеження після операції

Як правило, після лазерної корекції зору пацієнти починають бачити краще вже при виході з операційної. Особливо це відзначають ті, хто страждав високим або середнім ступенем короткозорості. Зміни, які відбуваються з очима, вони називають магією.

Хоча безпосередньо в перші години після операції можливий дискомфорт, тому що сама по собі оболонка ока досить чутлива, і потрібно набратися терпіння, щоб 3-4 години після корекції потерпіти дискомфорт, туман в очах. Але результат того вартий. Проте вже наступного дня людина відчуває, наскільки краще вона бачить. Часто це сльози радості в очах і щастя. Деякі пацієнти «Новий Зір» розповідають, що якщо порівняти больові відчуття після лазерної корекції з муками, які відчуваєш при носінні брекетів, то це небо і земля. Настільки все швидко минає. Заради цього можна потерпіти деякі обмеження. Які саме, читайте нижче

Рекомендації після лазерної корекції зору

Реабілітаційний період після лазерної корекції зору досить швидкий. А щоб цей процес пройшов ще більш ефективно для загоєння рогівки і комфорту пацієнта, лікар призначає очні краплі і розписує схему їх закапування. Також потрібно дотримуватися графіка профілактичних оглядів після операції. Як правило, після лазерної корекції зору огляди проходять: на наступний день після операції, через місяць, півроку і рік. Якщо є якісь індивідуальні показання, то огляд може бути і частіше.

Методика ФЕМТО – це мінімум обмежень після лазерної корекції зору

Сьогодні сучасна офтальмологія може запропонувати пацієнтові не просто ефективну методику лазерної корекції зору, але і малотравматичну. Такою технологією є фемто-лазерна корекція зору і вона представлена в медичних центрах «Новий Зір».

Всі етапи фемтолазерної корекції зору виконуються без механічного втручання з використанням фемтолазера. А це дає змогу отримати ідеально рівну лінію розшарування тканини рогівки. І рогівковий клапан формується під індивідуально задані параметри ока кожного пацієнта, що неможливо при використанні механічних інструментів (мікрокератома). Усе це дозволяє рогівці швидше зажити, а зору швидко і якісно відновитися.

Хочете знати точно, що можна або не можна робити після лазерної корекції зору? Запишіться на діагностику в «Новий Зір»

Всі медичні центри «Новий Зір» організовані за єдиним стандартом і якість наших послуг відповідає європейським протоколам. Перед операцією кожен пацієнт укладає Договір, в якому ми прописуємо всі етапи лікування, аж до безкоштовного післяопераційного спостереження. Також в договорі вказується, що після корекції зору у пацієнта є можливість цілодобового зв’язку з черговим лікарем.

Більш детальна інформація про сучасні методики та етапи лазерної корекції зору на цій сторінці нашого сайту

НОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІР