Контакти

Репортаж про лікування очей військовим в рамках благодійного проекту

12 October 2021
Про участь медичних центрів "Новий Зір" у благодійних проектах для ветеранів АТО

Відомий, досвідчений український хірург!  Так говорять про головного лікаря медичних центрів “Новий Зір” Георгія Яковича Пархоменко в репортажі каналу 2+2 Телеканал, присвяченому соціальному проекту. Саме Георгій Якович, хірург з 35-річним стажем, виконує операції військовим і ветеранам АТО. Він приділяє благодійному проекту багато свого часу і зусиль. І робить це безкоштовно.

Хочеться підкреслити, що медичні центри “Новий Зір” з 2014 року допомагають ветеранам і бійцям АТО. І до цього процесу залучені всі наші філії і всі працівники: від адміністратора до генерального директора. Тому прикро, що жоден з телеканалів не згадує в своїх репортажах назву клініки. Адже ми повноправні учасники благодійного процесу. Втім, ми дуже раді, що за 5 років змогли повернути зір багатьом ветеранам. І ще раз нагадуємо, що ветерани і бійці АТО можуть пройти діагностику зору в наших клініках зі знижкою.

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти