Контакти

Протипоказання для лазерної корекції зору

20 August 2019
Медицина розвивається прискореними темпами, тому обмеження, які існували ще 30 років тому, вже сьогодні неактуальні

Методики лазерної корекції зору широко використовуються в світовій практиці вже більше трьох десятків років. До нас в Україну ці технології прийшли в 1999 році. І саме наші лікарі були одними з перших, хто почав проводити лазерну корекцію зору.
Тридцять років тому список протипоказань до лазерної корекції зору був куди більше, ніж зараз. Але медицина розвивається прискореними темпами, і ті обмеження, які були ще 10-20 років тому, вже сьогодні неактуальні.

Тим більше, в клініці «Новий Зір», де представлено найсучасніше обладнання і використовуються унікальні інноваційні методики лазерної корекції зору.

До протипоказань до лазерної корекції зору можна віднести:

1. Вік до 18 років. Світові стандарти офтальмології чітко говорять, що лазерну корекцію зору можна виконувати тільки після 18 років. До цього віку очі ростуть, формуються і результати корекції непередбачувані.

2. Вагітність і період лактації, коли жінка годує грудьми. Справа в тому, що в цей період у жінки змінюється гормональний фон. Певних змін зазнає і рогівка. Тому ні під час вагітності, ні поки молода мама годує дитину грудьми, лазерна корекція не виконується. Ми рекомендуємо робити лазерну корекцію до вагітності або після закінчення процесу грудного вигодовування.

3. Інфекційні захворювання очей і організму в цілому.

4. Цукровий діабет і аутоімунні захворювання.

Є ряд інших медичних протипоказань до лазерної корекції зору. У будь-якому випадку, тільки лікар після проведення комплексної діагностики вирішує, чи є ви кандидатом для лазерної корекції зору або вам підійдуть інші методики.

Методика, яка має найменше протипоказань для лазерної корекції зору

Фемтолазерная корекція зору – це справжній прорив в сучасній технології корекції зору. Сьогодні в світі більше 60% всіх лазерних корекцій виконується за допомогою фемтолазера. В Америці ця цифра становить 90-92%. Головна перевага фемтолазерної корекції зору в тому, що всі етапи корекції виконуються лазером без ножового розрізу. Це дозволяє добитися максимальної точності. Суперсучасна фемто-технологія дозволяє виконувати лазерну корекцію зору пацієнтам з плоскою і тонкою рогівкою. Ще недавно такі зорові характеристики були протипоказанням для лазерної корекції зору.

Дізнайтеся, чи немає у вас протипоказань для лазерної корекції зору. Запишіться на діагностику

У медичному центрі «Новий Зір» ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим громадянам сучасні методики лазерної корекції зору за світовими стандартами. А чи є у вас протипоказання до лазерної корекції зору чи ні, слід дізнаватися в клініці, якій ви довіряєте свої очі. Записатися до нас на діагностику можна на сайті novyizir.ua

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти