Контакти
«Новий Зір» визнано найкращим офтальмологічним центром 2020 року

«Новий Зір» визнано найкращим офтальмологічним центром 2020 року

5 October 2021
Офтальмологічний центр «Новий Зір» став переможцем у номінації «Найкращий офтальмологічний центр 2020 року»

Офтальмологічний центр «Новий Зір» став переможцем у номінації «Найкращий офтальмологічний центр 2020 року» у рамках найавторитетнішого національного конкурсу «Українська Народна Премія».

Ця нагорода надзвичайно важлива для нас. У 2020 році весь світ, і наша країна в тому числі, опинилися у карантинних обмеженнях через епідемію ковіду, що призвело до переналаштування всіх бізнес-процесів.  Однак, ми швидко адаптувалися до змін і продовжили впевнено працювати за абсолютно нових умов із дотриманням усіх санітарних норм.

Ми вдячні всім пацієнтам, які довірили нам своє здоров’я і здоров’я своїх близьких, і протягом року скористалися нашими послугами. Дякуємо Вам за довіру і впевненість у центрах «Новий Зір».

Щиро дякуємо всій команді лікарів, медсестр, операторів контакт-центру, адміністративного ресурсу, які щодня допомагають пацієнтам.

Надання якісних офтальмологічних послуг – найголовніше завдання, і ми робимо все можливе, щоби наші пацієнти могли вчасно і якісно пройти діагностику і отримати офтальмологічне лікування.

Саме тому нам довірили свій зір більше ніж 300 тисяч пацієнтів!

Дякуємо всім за довіру! 

Це наша спільна перемога!

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти