Контакти

Новий Зір – 16 років успіху!

5 October 2021
Медичні центри Новий Зір святкують 16 років своєї діяльності

Нам 16 років!

Наша історія почалася у жовтні 2004 року. Саме тоді Новий Зір вперше відкрив свої двері у Києві. А через місяць грянула Помаранчева революція.

Наш шлях не був легким. Однак ми крок за кроком зростали і розвивалися, тому що в нас була мета – принести найкращі методики світової офтальмології в Україну.

Сьогодні, через 16 років ми є однією з найбільших і найкращих офтальмологічних компаній в Україні. У складі нашої компанії – 7 сучасних офтальмологічних центрів, 11 оптик. За цей час нам довірили свій зір більше 350 тис.пацієнтів.

Але найбільшим і найголовнішим досягненням компанії – є наша Команда. Люди, які віддано та з любов’ю працюють кожен день на своєму місці, які люблять свою роботу. Для багатьох з них компанія Новий Зір – це по-справжньому частина життя.

Нам 16 років! Нам є чим пишатися! Ми не зупиняємося на досягнутому і незважаючи ні на що з оптимізмом дивимося вперед! Успіхів нам всім!

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти