Контакти

Мікрохірургія ока

Запис на прийом
Що таке м

Інновації в світі офтальмології дозволили мільйонам людей поглянути на світ здоровими очима. Сучасна хірургія очей дозволяє проводити найскладніші операції, які ще десятиріччя тому вважалися неможливими.

Саме поняття хірургія ока досить об’ємне та включає проведення численних операцій, спрямованих на усунення патологій зору, корекцію міопії (в тому числі і дуже високого ступеню), видалення катаракти, зміцнення та лікування сітківки.

Ці та багато інших послуг надаються в медичних центрах «Новий зір». Тут сучасна мікрохірургія очей представлена на найвищому рівні, який забезпечується застосуванням висококласного обладнання. У наших центрах працюють офтальмологи вищого рівня кваліфікації, які подбають про ваш зір.

Хочемо ще раз нагадати, що сучасна хірургія ока є абсолютно безпечною та високоефективною частиною офтальмології. Завдяки досвідченим хірургам-офтальмологам тисячі людей повернули колишню гостроту зору!

ДОСТУПНІ ЦІНИ НА МІКРОХІРУРГІЮ ОКА

Вартість мікрохірургії ока формується на підставі багатьох чинників: складності операції, стану пацієнта (рівень прогресії міопії, стан кришталика, рівень стоншування сітківки і т.д.). Отже, якщо вас цікавить ціна мікрохірургії очей, слід уточнювати, яка саме послуга вам потрібна – лікування сітківки, лікування прогресуючої міопії, видалення катаракти або лазерна корекція зору.

У медичних центрах «Новий зір» ціни мікрохірургії ока істотно нижче, ніж в європейських офтальмологічних центрах. Такий підхід до ціноутворення пояснюється тим, що ми намагаємося враховувати добробут наших громадян, який знаходиться на більш низькому рівні, ніж в Європі.

Крім того, ми регулярно проводимо акції, в наших медичних центрах на постійній основі діє програма лояльності для пенсіонерів. Якщо у вас виникли будь-які питання, щодо цін на мікрохірургію очей, звертайтесь за контактними номерами телефонів медичних центрів «Новий зір».

ЦЕНТР МІКРОХІРУРГІЇ ОКА У КИЄВІ

«Новий Зір» – це центр мікрохірургії ока, в якому всі операції проводяться виключно із застосуванням висококласного обладнання та інноваційних технологій. Нашою гордістю є технологія Super LASIK Thin Flap, що дозволяє проводити корекцію зору пацієнтам, яким було відмовлено в операції в інших медичних центрах.

Корекція зору по методиці Super LASIK Thin Flap дає можливість скоротити тривалість реабілітаційного періоду, звести до мінімуму ризик травматизму очного яблука під час проведення операції.

Також наш медичний центр мікрохірургії ока у Києві проводить традиційну лазерну корекцію, яка показана при міопії легкого та середнього ступеню.

У центрах «Новий зір» працюють висококваліфіковані фахівці, які проводять всебічну діагностику зору. На підставі отриманих результатів, нашими офтальмологами робляться прогнози зору, який буде у пацієнта після проведення операції.

Також, на основі отриманих в результаті обстеження даних, фахівцями робляться пропозиції методу лазерної корекції, який підходить пацієнту найкраще.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО КОРЕКЦІЇ НАШОГО ЦЕНТРУ

Медичний центр мікрохірургії ока «Новий зір» працює з найпоширенішими методиками лазерної корекції: : Ласек, Ласік, Супер Ласік.  Найбільш затребуваною та безпечної на сьогоднішній день є технологія Super LASIK Thin Flap.

Ключовими особливостями цієї технології є дуже висока точність проведення операції, яка можлива завдяки застосуванню інноваційних лазерних установок.

Технологія Super LASIK Thin Flap дає можливість забезпечення гостроти зору понад 100%. Завдяки унікальному обладнанню нашим фахівцям вдається домогтися ідеальної поверхні рогівки після проведення операції.

Також дуже важливо відзначити, що в нашому центрі пацієнти можуть виправити помилки, допущені на інших ексімерних лазерах.

ЦЕНТР ХІРУРГІЇ ОКА: НАЙБІЛЬШ ЗАТРЕБУВАНІ ПОСЛУГИ

Центри мікрохірургії очей «Новий зір», представлені в різних містах України, пропонують різні методики лазерної корекції очей, хірургічне та консервативне лікування.

Одна з найбільш затребуваних послуг, яку надає центр мікрохірургії ока – апаратне лікування, яке призначається пацієнтам з незначним ступенем міопії.

Великий відсоток пацієнтів, яким вдалося поліпшити стан зору після апаратного лікування, дозволяє говорити про ефективність цього методу.

ЦЕНТР ЛАЗЕРНОЇ МІКРОХІРУРГІЇ ОКА: ЕФЕКТИВНЕ ВИДАЛЕННЯ КАТАРАКТИ

Також наш центр мікрохірургії ока у Києві надає дуже затребувану послугу лікування катаракти. Необхідно відзначити, що в нашому центрі видалення катаракти проводиться двома методами – стандартна факоемульсифікація та інноваційна фемто-хірургія.

Процедура факоемульсифікації проводиться в більшості сучасних центрів лазерної хірургії та дозволяє видаляти катаракту на самих ранніх стадіях.

З недавніх пір київський центр мікрохірургії ока надає нову для наших пацієнтів послугу фемтохірургіі. Проводиться вона на сучасному фемтосекундному лазері. Суть цієї процедури полягає в автоматизації найбільш важливих і складних етапів операції: виконання розрізу, формуванні отвору в кришталику та його подальшому дробленні. За рахунок повної автоматизації процедури досягається високий рівень безпеки та точності лікування.

ВДЯЧНІ ВІДГУКИ ПРО ЦЕНТР МІКРОХІРУРГІЇ ОКА У КИЄВІ

Численні клієнти нашого установи залишають тільки найтепліші відгуки про центр мікрохірургії ока у Києві. Це є найвищою нагородою нашої роботи: бачити посмішки та радість на обличчях людей, для яких наш центр лазерної мікрохірургії ока став останньою надією повернути зір.

У наших медичних центрах на вас чекає високий рівень сервісу, бездоганне обслуговування, консультація кваліфікованих фахівців. Ми повертаємо надію на ідеальний зір практично всім, навіть пацієнтам зі складними патологіями!

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти