Контакти

Марина Анатоліївна Куліш про свій шлях в офтальмології, радості ділитися досвідом і усмішках пацієнтів

15 November 2019
Наша нова героїня проекту #ВрачиНовійЗір

Марина Анатоліївна Куліш – один із перших фахівців в Україні, які почали займатися лазерними корекціями. І наша нова героїня проекту #ВрачиНовійЗір

Перші операції були проведені ще в 1999 році під керівництвом Георгія Яковича Пархоменко. Марина Анатоліївна вже 20 років займається рефракційною хірургією і постійно передає досвід молодим лікарям. «Мені приємно, що вони прислухаються і цінують. І хочу, щоб вони росли і досягали найвищого рівня в офтальмології».

Мені дуже подобається моя професія, тому що очі – це один з органів чуття. І буває, що ти дивишся пацієнта, а він тобі каже: «Ой, ви мені заглянули в душу».

І коли я цього пацієнта бачу на наступний день після лазерної корекції зору, в коридорі з усміхненими очима, ці емоції запам’ятовуються, і ти отримуєш моральне задоволення. І цілий день літаєш на крилах радості.

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти