Контакти

Лікування катаракти у кліниці Новий Зір у Черкасах

10 January 2020
Один із головних пріоритетів діяльності Новий Зір у Черкасах - лікування катаракти

Де краще лікувати катаракту?

Сьогодні це запитання постає перед кожною третьою літньою людиною.

І відповідь є – з 2007 року у Черкасах працює сучасний медичний центр Новий Зір.

За цей час було проведено більше ніж 9 000 операцій з відновлення зору, а діагностику пройшли понад 40 000 пацієнтів.

Спеціалізація закладу – катарактальна хірургія.

У медичному центрі Новий Зір у Черкасах приймають та оперують досвідчені фахівці, кандидати медичних наук та лікарі вищої категорії, добре відомі у світовий офтальмології. Зокрема – провідний хірург центру, лікар вищої категорії Андрій Коваленко. Він є власником всеукраїнського рекорду з часу оперування катаракти, позбавивши пацієнта цього захворювання лише за 1 хвилину 56 секунд!

Саме стільки може тривати операція з видалення катаракти, якщо оперує досвідчений лікар та використовується якісне обладнання світового рівню і сучасні методи лікування, що повертають людям зір вже в операційній.

Лише декілька хвилин на оперування і ви назавжди забудете скільки неприємностей вам приносила катаракта. Цього ж дня ви зможете повернутися додому і вести звичайний спосіб життя

Окрім цього вам абсолютно безкоштовно нададуть усі необхідні медикаменти. Досвідчені лікарі центру Новий Зір наглядатимуть за вашим післяопераційним станом до повного одужання.

Не ризикуйте здоров’ям своїх очей. Звертайтесь до справжніх професіоналів і пам’ятайте, що обираючи Новий Зір ви обираєте унікальне поєднання досвіду, якості, надійності та ціни.

Автор
петровська тетяна олександрівна
Головний лікар медичного центру Новий Зір (Черкаси). Офтальмохірург
До всіх новин
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти