Контакти

Лазерна корекція зору Super LASEK

Методика Super LASEK – являє собою випромінювання лазером на поверхні рогівки. Проводиться за індивідуальною програмою (програма лазерної дії Wavefront optimized / Custom Q) і враховує особливості будови рогівки. Вперше в Україні лазерна корекція зору за методикою Super LASEK була проведена в 2004 році в офтальмологічному центрі «Новий Зір» офтальмохирургом, кандидатом медичних наук Пархоменко Георгієм Яковичем.

Лазерну корекцію зору за методом Super LASEK використовують для корекції короткозорості, далекозорості і міопічного астигматизму.

Межі застосування Super LASEK:

  • Короткозорість (до -12 D)
  • Далекозорість (до +5 D)
  • Астигматизм (до ± 6 D)

Лазерна корекція зору за методикою Super LASEK в «Новий Зір»

У медичних центрах «Новий Зір» лазерна корекція зору за методом Super LASEK виконується на обладнанні від відомих світових виробників Schwind (Німеччина) і Alcon (США).

Програма лазерної корекції зору за методикою Super LASEK враховує більше параметрів рогівки і всі індивідуальні особливості її будови. Результати корекції більш точні і стабільні. Зір більш якісний.

Особливість методики Super LASEK:

  • Лазерне випромінювання відбувається на поверхні рогівки. Це дозволяє максимально зекономити тканину рогівки.
  • Методика дозволяє максимально врахувати всі індивідуальні особливості будови рогівки.
  • Для захисту рогівки на проопероване око надівають контактну лінзу, яку потрібно носити 3-4 дні.
  • Можливість проведення операції відразу на обидва ока.
  • Повне відновлення зору відбувається протягом одного місяця.

Як проходить лазерна корекція зору за методикою Super LASEK

Корекція зору за методикою Super LASEK виконується на поверхневих шарах рогівки (без формування клапотя рогівки) і проводиться в декілька етапів. Спочатку пацієнтові закапують знеболюючі краплі і фіксують положення ока. Після цього лікар відокремлює поверхневий шар рогівки (епітелій) і проводить абляцію (випарювання рогівки) ексімерним лазером на передніх шарах рогівки. Після чого епітелій повертається на місце і на око надівається м’яка контактна лінза. Аналогічним способом корекція проводиться на другому оці. Лінза знімається через 3-4 дня.

Перевірка зору онлайн
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти