Контакти

Лазерна корекція зору LASIK

LASIK (Laser – Assisted in Situ Karetomileusis) – одна з найбільш популярних і поширених методик лазерної корекції в світі. Вперше вона була проведена ще в 1989 році і сьогодні її використовують офтальмологи майже 50-ти країн світу. За останні роки десятки мільйонів людей в усьому світі змогли отримати відмінний зір, позбутися окулярів або контактних лінз завдяки лазерній корекції ЛАСІК. В Україні цю методику успішно застосовують вже понад два десятиліття.

Лазерна корекція LASIK показана для лікування короткозорості, далекозорості та астигматизму легкого та середнього ступеня.

Межі застосування LASIK:

  • Короткозорість (до -12,0 D)
  • Далекозорість (до +4,0 D)
  • Астигматизм (до ± 3,0 D)

Лазерна корекція зору LASIK в “Новий Зір”

В медичних центрах «Новий Зір» лазерну корекцію зору за методикою LASIK виконують досвідчені офтальмохірурги, кандидати медичних наук, на сучасному обладнанні від відомих світових виробників Schwind (Німеччина) і Alcon (США).

Лазерну корекцію зору за методом LASIK можна зробити на обох очах за одне оперативне втручання в медичних центрах «Новий Зір». Остаточне рішення щодо застосування даної методики приймає лікар, після проходження в наших медичних центрах комплексного діагностичного обстеження.

Як проходить лазерна корекція зору за методом LASIK

Під час лазерної корекції за методом ЛАСІК використовують спеціальний прилад (мікрокератом), за допомогою якого формується рогівковий клапоть. Він відгинається і лазером проводиться вплив на верхні шари рогівки. Їй надають правильну форму, оптимальну для кожного конкретного пацієнта. Після цього клапоть повертається на місце і фіксується за рахунок колагену – природної речовини рогівки.

Лазерна корекція зору за методом LASIK є безшовною. Зір відновлюється в операційній. Загоєння тканин відбувається у найкоротші терміни.

Перевірка зору онлайн
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти