Контакти

Лазерна корекція зору за методом LASEK

LASEK – один з методів лазерної корекції зору, що застосовують в сучасній офтальмології. Вперше LASEK був проведений в 1996 році Димитром Азором (Массачусетс). В Україні лазерну корекцію зору стали виконувати з кінця 90-х років.

Лазерна корекція зору за методом LASEK – виправляє порушення зору при короткозорості, далекозорості та астигматизмі легкого та середнього ступеня.

Межі застосування:

  • Короткозорість (до -8 D)
  • Далекозорість (до +4 D)
  • Астигматизм (до ± 4 D)

Лазерна корекція зору за методом LASEK в «Новий Зір»

У медичних центрах «Новий Зір» лазерну корекцію зору за методом ЛАСЕК виконують на обладнанні від відомих світових виробників Schwind (Німеччина) і Alcon (США).

У наш час операція за методом LASEK є найбільш доступною серед інших сучасних методів лазерної корекції зору.

Як проходить лазерна корекція зору за методом LASEK

Під час операції LASEK відділяють поверхневий шар рогівки (епітелій). Потім проводять випромінювання лазером в передніх шарах рогівки. Після цього епітелій повертають на місце і на око надівають м’яку контактну лінзу, яка знімається через 4-5 днів. Поліпшення зору і повне відновлення після операції відбувається протягом декількох днів. Метод ЛАСЕК ідеально підходить для пацієнтів з тонкою рогівкою.

Перевірка зору онлайн
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти