Контакти

Запалення епісклери (епісклерит)

Запис на прийом
Епісклерит - це запалення сполучної тканини між кон'юнктивою та склерою, яка названа епісклерою.

Червоне при епісклериті око робить його схожим на кон’юнктивіт. Зазвичай він виникає без жодної видимої причини, однак, іноді з’являється на тлі системного запального захворювання: ревматоїдного артриту, системного червоного вовчака, хвороби Крона, виразкового коліту. Причиною епісклеріту також може стати розацеа, інфекція вірусом простого герпесу, подагра, туберкульоз та інші хвороби.

Жінки хворіють на це захворювання частіше, ніж чоловіки. Зазвичай епісклерит виникає в 30-40-річному віці та часто рецидивує.

Ознаки (симптоми)

  • Загальна або локальна болючість при торканні ока через повіки.
  • Незначна біль в оці.

Діагностика

Епісклерит діагностується при огляді щілинною лампою. Лікар визначає наявність виділень, хворобливості та залучення склери, що підлягає, для того, щоб виключити інші проблеми.

Лікування

Лікування звичайно не потрібно. Охолоджені краплі штучної сльози можуть бути призначені, щоб заспокоїти око та зняти невелике запалення. У більш важких випадках призначаються нестероїдні та стероїдні протизапальні препарати в краплях і мазях.

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти