Що робити, якщо зір погіршився: поради офтальмолога

27 March 2023
За даними ВООЗ, близько 300 мільйонів жителів Землі мають проблеми з зором. Це може бути короткозорість, далекозорість чи астигматизм, коли людина бачить навколишній світ трохи розпливчасто. Боротися з цими відхиленнями можна різними методами. Але які вони є і який буде кращим саме для вас? Про це 24 каналу розповів офтальмохірург клініки "Новий Зір" у Києві – Михайло Білий.

Які є методи корекції зору

Усі методи корекції зору ділять на дві категорії: консервативні та хірургічні. До консервативних методів входять:

  • окуляри;
  • лінзи. Існує багато різновидів контактних лінз: денні,  нічні, жорсткі, м’які, щомісячні та одноденні.

А до хірургічних методів відносять:

  • лазерну корекцію зору. Під час цієї процедури лікарі лазером формують рогівку ока. За допомогою лазерної корекції можна відновити зір до 100%;
  • рефракційну заміну кришталика. Під час операції спеціалісти замінюють кришталик ока на штучний, щоб відновити зір. Таку процедуру радять людям зі складними випадками захворювання очей;
  • імплантацію лінз. У такому випадку природний кришталик зберігають, але до нього імплантують штучну лінзу, завдяки якій пацієнт зможе добре бачити. Метод дуже схожий на корекцію зору контактними лінзами, відмінність лише в тому, що цю лінзу імплантують всередину ока.

Індивідуально підібрати метод корекції зору може тільки спеціаліст. Але є загальні переваги та недоліки, на які можна орієнтуватися перед походом до лікаря.

Більше в статті:  https://health.24tv.ua/

НОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІР