Контакти

Чому LASIK краще, ніж контактні лінзи?

5 October 2021
Лазерна корекція - чудовий вибір із трьох причин. Це гарантія безпеки. Це вигідно. І це дає незалежність

Лазерна корекція – прекрасний вибір з трьох причин. Це гарантія безпеки. Це вигідно. І це дарує незалежність.

Більше ніж15 років у медичних центрах «Новий Зір» виконують процедуру лазерної корекції зору. Більшість пацієнтів, які до нас приходять, всією душею прагнуть позбутися контактних лінз.

Найпоширеніше питання, яке вони ставлять на першій консультації: «Чому LASIK краще, ніж контактні лінзи?» 

І хоча відповідь очевидна, так як перш за все, людина отримує свободу від контактних лінз. Але є 2 інші не менш вагомі причини, чому LASIK краще в довгостроковій перспективі:

1. Безпека

2. Вартість (в порівнянні з використанням контактних лінз протягом усього життя)

Безпека

Сьогодні лазерна корекція – це зовсім не та процедура, яка була 23 роки тому, коли FDA (управління по санітарному нагляду в США) вперше схвалило процедуру корекції зору. За цей час безліч науково-технічних досягнень зробили лазерну корекцію ще більш безпечною і ефективною.

Новітні досягнення технології лазерної корекції:

Фемтосекундний лазер

Фемтосекундний лазер дозволяє створювати ще більш точний рогівковий клапоть у порівнянні з традиційним мікрокератомом, у якому використовується механічне лезо. Ця новітня лазерна технологія знижує частоту виникнення сухості очей, забезпечуючи при цьому більш швидке загоєння.

Айтрекінг

Наші лазери оснащені складною технологією відстеження руху ока, яка вловлює навіть найнезначніший його рух під час операції. Це не лише забезпечує душевний спокій наших пацієнтів, які запитують: «А що буде, якщо я подивлюся в бік під час операції ?!» – але й, насправді, дозволяє домогтися кращої якості зору.

Абсолютно точне вимірювання відхилень на поверхні рогівки

Нове покоління лазерів використовує технологію, яка дозволяє хірургові отримувати неймовірно точні вимірювання – до 7000 точок поверхні рогівки. Це дає нам можливість значно поліпшити якість зору, яку пацієнт отримує після лазерної корекції зі зменшеною частотою появи ореолів і відблисків.

Нарешті, що стосується безпеки, найбільше число неприємностей, пов'язане з використанням контактних лінз вночі. Багато людей сплять, не знімаючи їх перед сном, і це збільшує ймовірність пошкодження рогівки (стан, відомий як інфекційний кератит або виразка рогівки). Так, наприклад, є статистика по США, яка показує, що в 2015 році в країні було зафіксовано понад 1 мільйон відвідувань офтальмологів і фахівців з невідкладної допомоги в зв'язку з ускладненнями, викликаними контактними лінзами при інфекціях рогівки.

Крім того, контактні лінзи також з великою ймовірністю викликають розвиток синдрому сухого ока. Вважається, що контактні лінзи ушкоджують сальні залози у повіках, які відповідають за підтримання здорової слізної плівки. Це, в поєднанні з рідкісним або неповним миготінням, зменшує роботу сальних залоз і може в кінцевому підсумку призвести до їх закупорки.

Витрати 

Вартість щоденного носіння контактних лінз і окулярів зазвичай становить 500 доларів і більше на рік. Якщо ви порівняєте цю вартість за десять років з вартістю лазерної корекції зору, стане ясно, що LASIK – це відмінна інвестиція. А якщо ще враховувати додаткову зручність і безпеку, LASIK є очевидним вибором.

«Я ніколи не бачив так добре в моєму житті!» 

«Не можу повірити, що так довго чекав, щоб зробити це!»

Це лише деякі з коментарів, які ми щодня чуємо від наших пацієнтів після операції корекції зору.

Якщо ви готові перевірити, чи підходить вам корекція зору, запишіться на консультацію в "Новий Зір". І можливо, ви виявите, що LASIK є ідеальним рішенням для вас. Вам нема чого втрачати (окрім, можливо, ваших окулярів та лінз!) Але є багато, що можна отримати, включаючи яскравий зір на власні очі!

Джерело: https://www.doughertylaservision.com/lasik-vs-contact-lenses-the-choice-is-clear/

Автор
чуйко олексій леонідович
Головний лікар медичних центрів Новий Зір (Дніпро, Кривий Ріг). Офтальмохірург
До всіх новин
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти