Контакти

Блефаропластика: лише естетика чи й покращення зору?

16 November 2022
Очі відображають наш настрій, стан і вік. Під час спілкування вони найбільше привертають увагу співрозмовника. Тож коли є певні недоліки в цій ділянці: навислі повіки, мішки, глибокі зморшки – ми почуваємося некомфортно. Однак є ефективне вирішення проблеми – блефаропластика.

Що воно таке?

У перекладі з грецької «блефаро» означає повіка, а «пластика» – відновлення. Отже, блефаропластика є хірургічним втручанням для відновлення повік. Операція корегує зону навколо очей завдяки видаленню надлишку шкіри, жирових утворень (гриж) та підтягненню м’язів. Як наслідок, змінюється все обличчя: воно має молодший вигляд, очі увиразнюються, їхня форма стає гарнішою, а погляд втрачає похмурості та втоми. 

За призначенням розрізняють естетичну блефаропластику та реконструктивну офтальмопластику. Перша поліпшує зовнішність: усуває мішки, зморшки, набряки та опущення повік. Зазвичай до неї вдаються, щоб приховати свій вік. 

А друга рекомендована людям із рубцевими змінами на повіках, вродженими дефектами або набутим із роками заворотом чи виворотом повік. 

Сучасна хірургія робить дива, тому блефаропластика сьогодні є найпопулярнішою операцією – як у світі, так і в Україні. І тут треба бути дуже обережними у виборі місця для проведення операції.

Чому першість саме за офтальмологічними клініками?

Зараз оперувати повіки, крім пластичних центрів, пропонують навіть косметичні салони. Проте зважайте, що маніпуляції робитимуть у ділянці очей, а це завжди додатковий ризик. Тож, щоб бути впевненими в результаті, обирайте медичний заклад. І не будь-який, а з передовими технологіями та устаткуванням, досвідченими фахівцями та гарними відгуками. І для цього зовсім не потрібно їхати кудись за кордон.

В українських клініках із високотехнологічним обладнанням можна зробити різноманітні офтальмопластичні операції з мінімальним ризиком ускладнень і зі швидким реабілітаційним періодом. 

Однак я все ж рекомендую звертатися до офтальмологічних закладів. Поясню чому. Наприклад, в наших медичних центрах «Новий Зір» оперують лікарі, доктори чи кандидати меднаук, що мають великий досвід саме в хірургії ока – 20–30 років. А в пластиці вправність спеціаліста безпосередньо впливає на кінцеву естетику й здоров’я. 

Більше в статті: https://ivona.ua/

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти