Контакти

Андрій Коваленко про свою хірургічну практику і емоції, що отримує від роботи

5 October 2021
Проект #ЛікаріНовийЗір розповідає про талановитого офтальмохірурга Андрія Володимировича Коваленко

«За свою хірургічну кар'єру я виконав понад 43 тисячі операцій, – розповідає лікар вищої категорії, офтальмохірург Коваленко Андрій Володимирович. – Це, насправді, дуже багато. Дуже багато вдячних пацієнтів, багато вкладено праці і, звичайно, багато різних емоцій отримано».

Кілька років тому Андрій Володимирович поставив Всеукраїнський рекорд за часом операції катаракти, виконавши в центрі Новий Зір видалення катаракти з імплантацією штучного кришталика – за 1 хвилину 56 секунд.

"Ми не гналися за рекордами, – розповідає Андрій Коваленко. – Наша мета була показати пацієнтам ефективність цієї методики, її безболісність і швидкість виконання на ранніх стадіях захворювання». Андрій Володимирович працює в мережі центрів Новий Зір з 2007 року і «до цього дня я пишаюся, що працюю в такій клініці і з такими фахівцями рука об руку», – говорить Андрій Коваленко. «Я оперую не тільки в Києві, а й в інших містах нашої мережі – це Харків, Дніпро, Черкаси, Суми, Хмельницький, Кривий Ріг і мушу зауважити, що рівень обладнання, на якому я працюю, і рівень персоналу – нічим не відрізняється від нашої базової Київської клініки, а іноді навіть і вище. І будь-яку операцію в кожному з цих центрів ми можемо виконати на найвищому рівні і домогтися найвищих результатів».

«Я люблю свою професію. Я люблю те, що ми робимо, і вдячний своїй професії за ті позитивні емоції, які вона дарує мені і моїм пацієнтам!»

Андрей Коваленко
Андрей Коваленко
Автор
коваленко андрій володимирович
Заступник головного лікаря мережі медичних центрів Новий Зір (Київ) з хірургічної роботи. Офтальмохірург
До всіх новин
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти