Контакты
Медичні центри "Новий Зір" у Благодійному проекті "100 очей"

Медичні центри “Новий Зір” у Благодійному проекті “100 очей”

25 June 2019
Безкоштовне проведення офтальмологічних операцій для бійців та ветеранів АТО

Медичні центри “Новий Зір” на чолі з головним лікарем Пархоменко Георгієм Яковичем з 2014 року на постійній основі проводять благодійні акції для ветеранів та бійців АТО.

25 червня 2019 року спільно з Благодійним фондом “Український Проект Милосердя”, Громадською організацією “Зелена Смуга” та Medical Ministry International Canada відбулася реалізація благодійного проекту “100 Очей”.

“100 Очей” – це Всеукраїнський проект щодо проведення безкоштовних офтальмологічних операцій для ветеранів та бійців АТО, та сімей постраждалих під час бойових дій на Сході України з діагнозом травматична катаракта. Це катаракта, яка виникає при травмуванні кришталика ока під час проникного поранення очного яблука, а також внаслідок контузій, загальних поранень.

Ініціатива проекту направлена для учасників ООС/АТО, які захищали або продовжують захищати територіальну цілісність, мир та спокій на Сході України – в першу чергу для тих, хто не може покрити вартість діагностування та оперативного втручання.

Офтальмологічні операції відбулися в Києві у медичному центрі “Новий Зір” на Глибочицькій, 17. Проте для зручності діагностику можна було пройти в одному з філіалів клініки “Новий Зір”, що розташовані в: Харкові, Дніпрі, Кривому Розі, Сумах, Хмельницькому, Черкасах. Проект реалізований за сприяння офтальмологічної компанії Alcon.

Автор
пархоменко георгий яковлевич
Главный врач сети медицинских центров Новий Зір (Киев). Офтальмохирург
Все новости
СЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИР
Контакты