Контакти

Відновили зір бійцям АТО з діагнозом травматична катаракта

18 August 2015

Медичні центри “Новий Зір” з 2014 року допомагають ветеранам і бійцям АТО. До цього процесу залучені всі наші філії і працівники: від адміністратора до генерального директора. Один з проєктів до якого ми долучилися – це Всеукраїнський проєкт “100 Очей”, що передбачає проведення безкоштовних офтальмологічних операцій для військових ветеранів з діагнозом травматична катаракта.

Травматична катаракта – це захворювання, що виникає при травмуванні кришталика ока під час проникного поранення очного яблука, як наслідок контузій, загальних поранень.

Ініціатива проєкту направлена на учасників АТО, які захищали або продовжують захищати територіальну цілісність, мир та спокій на Сході України – в першу чергу для тих, хто не може покрити вартість діагностування та оперативного втручання.

Офтальмологічні операції відбувалися в Києві, проте для зручності діагностику зору можна було пройти в одному з філіалів офтальмологічного центру “Новий Зір”, що розташовані в 7 містах України.

Даний проект вдалося реалізувати, в тому числі за сприяння офтальмологічної компанії Alcon.

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти