Контакти

СМІ про допомогу ЗСУ від мережі медичних центрів «Новий Зір» та БФ «Побач Перемогу»

19 September 2022

В вересні 2022 року провідні радіостанції України: Хіт ФМ, Кісс ФМ, Радіо Рокс, Наше Радіо, Радіо Байрактар, Мелодія ФМ, Радіо Релакс – розповіли у своєму етері про допомогу ЗСУ від мережі медичних центрів «Новий Зір» та БФ «Побач Перемогу». (Відео)

 «Одна з найпотужніших медичних установ України – мережа медичних центрів «Новий Зір» перерахувала на рахунок ЗСУ 1 мільйон гривень. В березні, особисто генеральний директор організував і забезпечив транспортування 3-х вантажівок з медикаментами з Німеччини.

За рахунок компанії було придбано декілька тепловізорів для територіальної оборони в м.Києві.

Компанія перевезла свій персонал з Харкова і Сум, тож лікарі працюють зараз у клініках в Києві, Черкасах, Хмельницькому.

В серпні, «Новий Зір» започаткував благодійний фонд «Побач Перемогу!» в який відраховується відсоток від усіх продажів в мережі клінік.

А ще з 2014 року «Новий Зір» надає безкоштовну допомогу захисникам України. Всього за ці роки мережею медичних центрів «Новий Зір» було безкоштовно надано лікування на суму 1,5 мільйона гривень».

 

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти