Контакти

Зробили пересадку рогівки бійцю ЗСУ

7 November 2022

“Тільки уявіть, в клініці за кордоном не було навіть такого обладнання як в Новому Зорі». – Розповідає Дмитро Олександрович, військовий ЗСУ. Чоловік отримав вибухове поранення на фронті. Майже нічого не бачив.

Після декількох операцій потребував пересадки рогівки. За волонтерською програмою Дмитра вивезли за кордон, однак там не змогли допомогти.
Чоловік дізнався про наш Благодійний фонд «Побач Перемогу» та програму допомоги військовим, і звернувся до нашого медичного центру.

Після обстеження та ретельної діагностики головний лікар мережі «Новий Зір», офтальмохірург, відомий на всю Україну спеціаліст із фемтокератопластики Георгій Якович Пархоменко, провів бійцю операцію на лівому оці.

Операція пройшла успішно і зараз наш пацієнт бачить набагато краще. Його зір поступово відновлюється і буде ще краще.
Дмитро Олександрович дякує клініці і особливо головному хірургу за якісно проведену операцію та за допомогу нашим військовим. (Відео)

Ми і далі будемо допомагати ЗСУ і наближати нашу Перемогу!

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти